Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Kawiarnia Fama. Test 35 pytań na 35. Jesień z Bluesem! Później wystąpi Sosnowski (zdjęcia)

(dor)
Wystarczy tylko 4 listopada wieczorem zgłosić się do Białostockiego Ośrodka Kultury i wygrać test wiedzy o Jesieni z Bluesem. Trzecia zabawa nie tylko dla fanów bluesa odbędzie się pod hasłem „35 pytań na 35. Jesień z Bluesem”.

– Jeżeli się wahasz i martwisz, że twoja wiedza jest niewystarczająca, uspokajamy: na pewno sobie poradzisz, bo nasz test to przede wszystkim dobra zabawa i nauka – zapewnia Elżbieta Puczyńska z Białostockiego Ośrodka Kultury, który organizuje i wspomniany test i festiwal.

Wystarczy przed godziną 18 pojawić się przy ul. Legionowej 5, wypełnić stosowne oświadczenie i odpowiedzieć poprawnie w ciągu 40 minut na jak największą ilość spośród 35 pytań jednokrotnego wyboru. Zwycięzca dostanie karnet na cały festiwal Jesień z Bluesem 2019.

Jesień z Bluesem 2018 Harp Experience

Już sam udział w rozpoczynającym się o godz. 18.30 teście daje prawo darmowego wstępu na zaplanowany jako zwieńczenie dzisiejszego wieczoru koncert Bartka Sosnowskiego. To 36-letni wokalista o barwie głosu porównywanej do Toma Waitsa, który przed rokiem wydał samodzielnie nagraną płytę „The Hand Luggage Studio”.

Gra na gitarze lub banjo i perkusji. Zagra w Famie w duecie z harmonijkarzem Michałem Kielakiem o godz. 20.

Regulamin testu wiedzy „35 pytań na 35. Jesień z Bluesem”

I. Organizator
1. Organizatorem testu wiedzy „35 pytania na 35. Jesień z Bluesem” zwanego dalej „Testem” jest Białostocki Ośrodek Kultury zwany dalej „Organizatorem”.
2. Test rozpocznie się 4 listopada 2019 r. o godzinie 18:30 w klubie Fama – Białostocki Ośrodek Kultury ul. Legionowa 5.

II. Zasady uczestnictwa w Teście oraz przeprowadzenia Testu
1. W Teście może uczestniczyć każdy.
2. Warunkiem uczestnictwa w Teście jest złożenie poprawnie wypełnionego formularza, stanowiącego załącznik do niniejszego Regulaminu, osobiście do dnia 30 października 2019 roku do godz. 16:00 w siedzibie Białostockiego Ośrodka Kultury, ul. Legionowa 5, pokój nr 6 lub mailowo do dnia 31 października 2019 roku na adres [email protected] z tytułem „Test o JzB”.
3. Rywalizacja będzie otwarta, tzn. bez podziału na kategorie.
4. Każdy uczestnik konkursu będzie miał za zadanie wypełnienie Testu sprawdzającego wiedzę o festiwalu „Jesień z Bluesem”.
5. Test będzie składał się z 35 pytań jednokrotnego wyboru.
6. Test będzie trwał do 40 minut.
7. Podczas pisania Testu uczestnicy zobowiązani są do przestrzegania następujących zasad:
a. uczestnik nie może korzystać z żadnych pomocy naukowych (książkowych, elektronicznych bądź z wiedzy innych osób),
b. uczestnik może opuścić swoje miejsce dopiero po przekazaniu wypełnionego testu przedstawicielowi Organizatora zajmującemu się zbieraniem prac testowych,
c. nieczytelne zapisy w pracy testowej będą interpretowane na niekorzyść uczestnika i liczone jako błąd,
d. uczestnicy, którzy złamią wymienione zasady, będą wykluczeni z dalszego udziału w Teście przez osoby nadzorujące prawidłowy przebieg testu.
8. Prace testowe będą sprawdzane przez Komisję złożoną z pracowników i przedstawicieli Organizatora w dniu odbycia Testu.
9. W swojej ocenie Komisja będzie brała pod uwagę liczbę uzyskanych punktów w Teście.
10. Nagrody przewidziano dla 3 osób, które zdobędą największą liczbę punktów.
11. W przypadku, gdy klika osób spośród trzech najlepszych pod względem uzyskanych punktów zdobędzie tę samą liczbę punktów, o wygranej decyduje dogrywka w formie ustnych pytań zadawanych przez Komisję.
12. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się 4 listopada 2019 r. około godziny 20:00 w klubie Fama – Białostocki Ośrodek Kultury, ul. Legionowa 5.
13. Organizator umożliwi uczestnikowi wgląd do własnej pracy konkursowej w terminie późniejszym, ustalonym i podanym oficjalnie przez Komisję w trakcie Testu.
14. Wraz z przystąpieniem do Testu uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych przez Organizatora w celu dokumentacji i rozliczenia Testu (zgodnie z obowiązującymi przepisami RODO).
15. Uczestnik Testu zezwala na wykorzystanie jego imienia i nazwiska w celu informowania (także w mediach) o wynikach Testu oraz publikację wizerunku na stronie internetowej oraz FanPage FB.
16. Udział w teście jest dobrowolny i oznacza pełną akceptację wszystkich postanowień regulaminu Testu.

od 7 lat
Wideo

Dziennik Bałtycki. Pierwsza wielka wymiana książek w Chojnicach

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na poranny.pl Kurier Poranny