Kanglida - MOKS Słoneczny Stok 7:5

ted
Futsaliści MOKS Słoneczny Stok Białystok przegrali tym razem z Kanglidą Gorzów Wielkopolski Wojciech Oksztol
MOKS Słoneczny Stok przegrał z Kanglidą Gorzów Wielkopolski 5:7, chociaż prowadził już 5:1.

- Nie wiem jak mogliśmy to przegrać - mówi Konrad Lewończuk, trener "Słonecznych". - Odkąd prowadzę ten zespół, to po raz pierwszy widziałem taka sytuację - dodaje.

Białostoczanie prowadzenie uzyskali już w pierwszych minutach meczu, po strzale Michała Osypiuka. Po chwili drugiego gola strzelił Adrian Citko i było 2:0.

- Przeciwnicy byli beznadziejnie słabi. Przed przerwą robiliśmy, co chcieliśmy - opowiada Lewończuk.

Co prawda miejscowi oddgryźli się trafieniem na 1:2, ale szybko zostali skarceni dwoma kolejnymi bramkami, tym razem autorstwa Łukasza Andzielewicza.

- W drugiej połowie na 5:1 strzelił Grzegorz Pieczywek i wydawało się, że losy meczu są rozstrzygnięte. Niestety, gospodarze strzelili w kilka minut sześć goli i ostatecznie wygrali 7:5.

Kanglida Gorzów Wlkp. - MOKS Słoneczny Stok Białystok 7:5 (1:4). Bramki dla MOKS: Osypiuk, Citko, Pieczywek, Andzielewicz - 2.
MOKS: Gieniusz (Jackowski) - Malinowski, Tchórznicki, Gryszkiewicz, Szczawiński, Okuła, Muczyński, Citko, Andzielewicz, Osypiuk, Pieczywek.
Marwit Zławieś Wielka - Stollar Suwałki 12:1 (4:1). Bramka dla Stollaru: Trzaskalski.
Stollar: Piaścik - Kościuch, Kulesza, Gwaj, Makowski, Lewandowski, Moćkun, Trzaskalski.

TPH Polkowice - Polonia Szczecin 16:2, KS Gniezno - Copacabana Gdańsk 6:2, AZS UW Warszawa - Tacho Toruń 2:2.

Program 10. kolejki
6-7 grudnia: AZS UW - Polkowice, Tacho - Mosina, Stollar - Kanglida, Słoneczny Stok - Gniezno, Copacabana - Marwit. Pauzuje: Polonia.