Kamil Grosicki w wielkim stylu otworzył 2019 rok. Dwa gole byłego piłkarza Jagiellonii

(kw)
Kamil Grosicki rozpoczął 2019 rok strzeleniem dwóch goli
Kamil Grosicki rozpoczął 2019 rok strzeleniem dwóch goli eastnews
Fenomenalnie w 2019 rok wkroczył Kamil Grosicki. Piłkarz angielskiego Hull City strzelił dwa gole w wygranym przez Tygrysy 6:0 meczu z Boltonem.

Występujący na zapleczu Premier League zespół Hull City rozpoczął sezon bardzo źle, ale ostatnio notuje fantastyczną serię. Pokonanie Boltonu było dla ekipy Grosickiego piątą wygraną z rzędu. Widmo degradacji zostało oddalone, a Tygrysy śmiało mogą spoglądać w górę tabeli.
Były skrzydłowy Jagiellonii Białystok rozpoczął strzelaninę w 29.minucie, a drugie trafienie zaliczył po zmianie stron, strzelając na 3:0 w 63. minucie.

Jerzy Brzęczek: Nikogo nie skreślam z reprezentacji, z Grosickim rozmawiałem najczęściej