Kamil Grosicki strzelił gola w Turcji. Zobacz jak

(kw)
Kamil Grosicki strzelał gole w Jagiellonii i robi to też w Sivasspor
Kamil Grosicki strzelał gole w Jagiellonii i robi to też w Sivasspor Fot. Archiwum
Udostępnij:
Były zawodnik Jagiellonii Białystok Kamil Grosicki zdobył swoją pierwszą bramkę w ekstraklasie tureckiej, ale jego klub - Sivasspor i tak przegrał.

Grosik, który przeszedł z Jagi do Turcji za 900 tysięcy euro, grał na boisku mistrza tego kraju - Bursasporu. Broniący się przed spadkiem zespół Polaka przegrywał do przerwy 0:1, ale na początku drugiej połowy wyrównał właśnie eksjagiellończyk.

Niestety, gościom nie udało się dowieźć remisu do końca spotkania. W 88. minucie wygraną Bursasporowi zapewnił Kenny Miller.