Kajakarstwo. Medale mistrzostw Polski dla zawodników białostockich klubów.

Adam Muśko
Adam Muśko
Sylwia Szczerbińska (z prawej)
Sylwia Szczerbińska (z prawej) facebook
Zawodnicy Cresovii Białystok wywalczyli trzy medale, a Dojlid jeden podczas mistrzostw Polski młodzieżowców i młodzików, które były rozegrane w Poznaniu.

Dwa medale zdobyła kanadyjkarka Cresovii Sylwia Szczerbińska. Białostoczanka wśród młodzieżowców (do lat 23) była druga w konkurencji C 1 200 metrów. Natomiast wraz z koleżanką klubową Kają Lach w konkurencji C 2 500 metrów zajęła trzecie miejsce.

Przeczytaj także:Sylwia Szczerbińska walczy o igrzyska w Tokio

Natomiast wicemistrzynią Polski wśród młodziczek (do lat 14) z Cresovii została Magda Żdanuk. Ona była druga w konkurencji C 1 2000 metrów.

Jedyny medal dla Dojlid wywalczyła dwójka kanadyjkarzy w kategorii młodzików. Damian Kazberuk i Jakub Świderski zajęli trzecie miejsce w konkurencji C 2 2000 metrów.