KAA Gent - Jagiellonia ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Jeszcze wierzą w awans

1 1 połowa

Jagiellonia Białystok

1

0 1 połowa

• Czarny dzień polskiego futbolu... kolejny sezon bez polskiej drużyny w fazie grupowej Europejskich Pucharów. Trzeba się zastanowić do dalej zrobić.

• Koniec...

• Jeszcze uderzenie Bezjaka, które ląduje daleko poza bramką.

• Jagiellonia na kolanach... Wszystko się posypało momentalnie. Kanadyjczyk musiał dołożyć tylko nogę, gdyż został znakomicie obsłużony przez swojego kolegę.

• GOL! Jonathan David...

• Jeszcze Jakub Wójcicki zmienia Przemysława Frankowskiego.

• To musiało się stać... od kilku minut Gent nie wypuszczało swoich rywali z ich połowy. Roman Jaremczuk miał bardzo dużo miejsca i spokojnie pokonał Kelemena. Ciesząc się z gola zdjął koszulkę i za to obejrzał żółtą kartkę.

• GOL! Roman Jaremczuk zdobywa bramkę.

• Kolejna cudowna interwencja Kelemena! David uderzył bez zastanowienia, a Słowak końcówkami palców odbił piłkę!

• Zmiana także w Jagiellonii. Karol Świderski zmienia Arvydasa Novikovasa.

• Ostatnia zmiana gospodarzy. Jean-Luc Dompe zmieniony przez Stallone Limbombe.

• Straszny błąd w defensywie Łukasza Burligi, po którym Roman Jaremczuk uderza w poprzeczkę!

• Taiwo Awaniyi opuszcza murawę a w jego miejsce pojawił się Jonathan David.

• Bardzo dobre uderzenie Romana Bezjaka, tylko że Lovre Kalinić zdołał obronić ten strzał!

• Taiwo Awoniyi zamieszał obrońcami Jagiellonii, ale jego strzał został obroniony przez nieocenionego Mariana Kelemena.

• Roman Jaremczuk melduje się na murawie w miejsce Franko Andrijasevicia.

• Nana Akwasi Asare ukarany żółtym kartonikiem.

• Giorgi Czakwetadze mocno uderza na bramkę, ale znakomicie broni Kelemen! Jeszcze było zamieszanie pod bramką Jagi, ale znowu Kelemen uratował sytuację.

• Ogromny błąd gospodarzy w defensywie! Skrzętnie wykorzystał to Pospisil, który wyszedł sam na sam z bramkarzem i spokojnie zdobył bramkę! Jagiellonia dalej walczy!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Martin Pospisil zdobywa bramkę!

• Niezłe dośrodkowanie w stronę bramki Kalinicia, ale znowu stoperzy Gent spokojnie interweniuja.

• Roman Bezjak dograł w pole karne, gdzie na piłkę czekał Sheridan! W ostatniej chwili jednak obrońca gospodarzy zdołał wybić piłkę.

• Cillian Sheridan doszedł do strzału głową, tylko że do celu zabrakło sporo...

• Taras Romańczuk bardzo brzydko fauluje rywala i zostaje ukarany.

• Sędzia dał znak do rozpoczęcia drugiej połowy!

• Jagiellonia gra dzisiaj bardzo anemicznie. Brakuje w tym wszystkim chęci i zaangażowania. Czekamy na drugie, lepsze 45 minut!

• Koniec pierwszej połowy.

• Taiwo Awoniyi uderza, ale ta próba bardzo nieudana.

• 2 minuty doliczone do pierwszej połowy.

• Bartosz Kwiecień nie da rady kontynuować gry. W jego miejsce wchodzi Cillian Sheridan.

• Faul pod polem karnym Gent! Goście będą mieć bardzo groźną okazję!

• Roman Bezjak bez przekonania dograł w pole karne i jego rywale spokojnie wybijają futbolówkę.

• Bartosz Kwiecień ucierpiał przy jednym ze starć z rywalem i potrzebna jest pomoc medyczna.

• Novikovas zszedł na lewą nogę, tylko że jego strzał został zablokowany.

• Mocne, ale bardzo niecelne uderzenie Martina Pospisila... zabrakło bardzo, bardzo dużo.

• Guilherme mocno dogrywa z rzutu wolnego. W polu karnym niepodzielnie rządzi jednak Lovre Kalinić.

• Potężne uderzenie Bezjaka z dystansu! Zabrakło naprawdę niewiele!

• Bardzo groźna akcja Gent! Giorgi Czakwetadze wyszedł sam na sam z Kelemenem, ale wcześniej sędzia liniowy podnosi chorągiewkę. Spalony.

• Ivan Runje zostaje ukarany żółtą kartką.

• Znakomita interwencja Ivana Runje, który w ostatniej chwili powstrzymuje strzelca bramki przed zdobyciem kolejnej!

• Strzał Odjidji-Ofoe, ale Bartosz Kwiecień spokojnie blokuje lecącą piłkę.

• Franko Andrijasević otrzymał znakomite podanie ze skrzydła, zgrał do swojego kolegi, który dobił piłkę z najbliższej odległości.

• GOL! Taiwo Awoniyi zdobywa bramkę dla gospodarzy!

• Arvydas Novikovas za mocno podaje do Guilherme, który nie miał szans dobiec do futbolówki.

• Taiwo Awoniyi autorem pierwszego celnego strzału w tym meczu. Piłka jednak leciała na tyle wolno, że Marian Kelemen nie miał żadnego problemu z obroną.

• Pierwsza dobra akcja gości! Martin Pospisil dograł w pole karne, ale Bezjak został uprzedzony w ostatnim momencie!

• Od środka rozpoczęła Jagiellonia! Czas odrobić straty!

• Oba zespoły są już na murawie!

• Do składu Jagiellonii wracają najważniejsi gracze. Po lekkich urazach w pierwszym składzie wyjdą m.in Przemysław Frankowski czy Arvydas Novikovas.

• W drużynie Gent możemy zobaczyć znajomą twarzy. Vadis Odjidja-Ofoe, który szalał po polskich boiskach w sezonie 2016/2017 zagra dzisiaj od pierwszej minuty.

• W pierwszym meczu drużyna z Belgii pokonała Jagiellonię 1:0. W żaden sposób nie przekreśla to szans ekipy Ireneusza Mamrota. Czy zółto-czerwoni dadzą radę odrobić straty?

• Dobry wieczór Państwu! Z tej strony nisko kłania się Bartłomiej Modzelewski! Za 25 minut rozbrzmi gwizdek, który rozpocznie rewanż pojedynku Gent i Jagiellonii Białystok!

przejdź do galerii

KAA Gent - Jagiellonia ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Wojciech Wojtkielewicz

KAA Gent - Jagiellonia ONLINE. W pierwszym meczu w Białymstoku Jagiellonia przegrała z KAA Gent 0:1 i jest w bardzo trudnej sytuacji. Początek rewanżowego pojedynku III rundy el. Ligi Europy o godz. 20:30. Relacja na żywo z meczu Gent - Jagiellonia w GOL24!

Liga Europy: KAA Gent - Jagiellonia Białystok ONLINE

Oglądaj mecze Ligi Europy i Ligi Mistrzów online i w tv >>>

Przed tygodniem w Białymstoku Jagiellonia uległa Gent 0:1.
    Bramkę straciła w końcówce po golu rezerwowego Jonathana Davida. Wynik pierwszej konfrontacji w znacznie korzystniejszej sytuacji stawia Belgów, ale Żółto-Czerwonych z pewnością nie można skreślać.

– Jedziemy do Belgii, żeby zrobić wszystko, by awansować dalej – zapowiada trener Ireneusz Mamrot. - Kluczem do dobrego wyniku będzie strzelona bramka w pierwszej połowie. I wtedy wszystko może się jeszcze zdarzyć - dodaje szkoleniowiec.

- Gdybyśmy nie wierzyli w zwycięstwo, to nie jechalibyśmy wcale na rewanż. Zostało jeszcze 90 minut i zobaczymy, co z tego wyjdzie - przyznaje litewski pomocnik Arvydas Novikovas.

Trener Mamrot w Gandawie będzie mógł wystawić optymalną jedenastkę. Po stłuczeniu żeber do zdrowia wrócił już Przemysław Frankowski, który powinien być brany przez trenera pod uwagę przy ustalaniu składu. Gotowy będzie też Arvydas Novikovas, który z powodu urazu pauzował w ostatnim meczu z Zagłębiem Lubin.

- Jagiellonia to dobrze zorganizowany zespół, który skupia się na wykonywaniu założeń trenera. To sprytna drużyna, która czeka na odpowiedni moment, aby zranić rywala – komplementował drużynę z Białegostoku trener KAA Gent Yves Vanderhaeghe.

Gent w ostatnim ligowym meczu potwierdziło wysoką dyspozycję. Ekipa z Gandawy gładko 4:1 pokonała Waasland-Beveren. Dwa trafienia zanotował Kanadyjczyk Jonathan David, a w bramce wystąpił Lovre Kalinić, który zastąpił niepewnego w Białymstoku Colina Coosemansa.

Sonda

KAA Gent - Jagiellonia: Kto awansuje do IV rundy el. Ligi Europy?

Przewidywane składy

Gent: Kalinić – Foket, Rosted, Plastun, Asare, Dompe, Odjidja-Ofoe, Verstraete, Anrijasević, Czakwetadze, David.

Jagiellonia: Keleman - Wójcicki, Runje, Mitrović, Guilherme, Frankowski, Kwiecień, Romanczuk, Novikovas, Pospisil, Bezjak.

Gent - Jagiellonia TRANSMISJA TV i ONLINE

Rewanżowy mecz III rundy el. Ligi Europy KAA Gent - Jagiellonia pokaże Polsat Sport Extra. Spotkanie skomentuje Bożydar Iwanow. Początek transmisji na żywo o 20:25. Tekstowa relacja LIVE w GOL24! W internecie mecz będzie można obejrzeć w serwisie ipla.tv. Usługa będzie aktywna po wykupieniu pakietu.

20:30 KAA Gent - Jagiellonia Białystok Polsat Sport Extra

Sprawdź zmiany w LM i LE w nowym sezonie!