Czy znasz swojego partnera? Czy wiesz co kupić bratu lub przyjacielowi? Zaledwie dwa dni po święcie kobiet przychodzi czas na Dzień Mężczyzny, warto zadbać by ta chwila dla każdego chłopaka była wyjątkowa i niepowtarzalna. Jak tego dokonać? Warto postawić na prezent w formie przeżyć.

Dzień Mężczyzny nie jest obchodzony tak intensywnie, jak Dzień Kobiet, który w naszym kraju jest już pewnego rodzaju tradycją. W Polsce przyjęło się, że 8 marca większość kobiet otrzymuje kwiaty lub czekoladki. Co jednak sprezentować mężczyźnie 10 marca? Przedstawiamy cztery pomysły na upominek, które zadowolą każdego.

WIĘCEJ: Życzenia na Dzień Mężczyzn. Te wierszyki wywołają uśmiech na twarzy każdego pana (PRZYKŁADY)

Prezent tylko dla odważnych

Bliski ci mężczyzna zawsze szuka niecodziennych wyzwań? W takim przypadku zdecydowanie należy postawić na upominek w postaci ekstremalnego przeżycia. Warto jednak postawić na niestandardowe emocje, których obdarowywany wcześniej nie próbował. – Wśród takich niesztampowych podarunków zapewniających skoki adrenaliny można wymienić lot w tunelu aerodynamiczny, skok ze spadochronem lub nowość na polskim rynku w postaci Walk In The Sky – mówi Michał Kaleta, Dyrektor ds. Sprzedaży i Rozwoju w firmie Wyjątkowy Prezent. – Szczególnie spacer po fasadzie ponad 40-metrowego wieżowca w każdym mężczyźnie wzbudzi niezapomniane emocje – dodaje Kaleta.

Poczuć się jak superbohater

Chyba każdy mężczyzna w swoim życiu fantazjował o tym, aby zostać superbohaterem. Teraz dzięki wodnym szaleństwom każdy będzie mógł poczuć się niczym superman. Jak tego dokonać? Podarujcie swojemu bliskiemu niezapomniane przeżycia z Water Jet Packiem lub FlyBoardem. W obu przypadkach strumień wody pod wysokim ciśnieniem unosi ochotników nawet do 10 metrów ponad powierzchnię wody. Dla każdego będzie to na pewno dobra zabawa oraz dawka pozytywnej energii na długi czas.
Coś dla miłośnika motoryzacji

Jaki prezent przygotować dla fana koni mechanicznych? Oczywiście związany z jego pasją. Fani napędu 4x4 na pewno będą skłaniali się ku klimatom offroadu, natomiast ci ze sportowym zacięciem z pewnością marzą o superautach, ryku silników i zawrotnej prędkości. – W dzisiejszych czasach każdy może usiąść za kierownicą Ferrari, Lamborghini lub słynnego Forda Mustanga. Z całą pewnością rozpędzenie się do 100 km/h na godzinę będzie niesamowitym przeżyciem dla każdego mężczyzny – mówi Michał Kaleta z firmy Wyjątkowy Prezent.

Małe co nie co dla smakosza

Romantyczna kolacja w węgierskim stylu? A może zgłębienie tajników kuchni japońskiej? Wyjście w celu poznania nowych smaków to z pewnością dobre rozwiązanie dla każdego kulinarnego freaka. Może jednak zamiast standardowego wyjścia do restauracji warto postawić na coś oryginalnego? Takim rozwiązaniem na pewno będzie kurs kipierski. Koneserskie spotkanie ze znawcami sztuki piwowarstwa to pomysł dla każdego amatora chmielu, który chce zgłębić tajniki bukietów smakowych czy aromatycznych finiszów.
Dzień Mężczyzny w przeciwieństwie do Walentynek, czy innych komercyjnych świąt, nie jest jeszcze tak popularny. Tym bardziej warto wyróżnić się na tle większości i podarować swojemu mężczyźnie coś wyjątkowego.