Już niedługo na rynku nowy smartfon Huawei z serii Nova. Jakie aplikacje znajdziesz w Huawei Mobile Services?

Materiał informacyjny Huawei
Udostępnij:
Aplikacje bankowe, chmura do przechowywania danych, nawigacja, komunikatory… Te wszystkie aplikacje mieszczą się dziś w smartfonie i skutecznie ułatwiają nam życie. Trudno wyobrazić sobie dzień bez którejkolwiek z nich. Rozważasz zakup nowego smartfona Huawei, ale nie wiesz, czy dostępne w nim rozwiązania technologiczne sprawdzą się u Ciebie? Poznaj Huawei Mobile Services, postaw na funkcjonalność, wygodę i bezpieczeństwo.

Aplikacje mobilne przydają się szczególnie wtedy, gdy nie masz dostępu do komputera, a musisz skontrolować środki na koncie, przesłać zdjęcie z wakacji albo sprawdzić na mapie gdzie jesteś. Nie da się zaprzeczyć, że aplikacje na smartfona ułatwiają życie!

AppGallery – wiele możliwości w smartfonie Huawei

Huawei to firma, która przez ostatnie parę lat zrobiła ogromny krok do przodu. Dziś Huawei to nie tylko nowoczesne urządzenie, ale także świat Huawei Mobile Services, który zapewni Ci pełną wygodę korzystania ze smartfona. AppGallery to prężnie rozwijający się sklep z aplikacjami dla smartfonów Huawei, w którym znajdziesz wszystko, co jest potrzebne, aby w pełni wykorzystać możliwości telefonu.

Kluczem, który otworzy przed Tobą drzwi świata Huawei Mobile Services, jest ID Huawei. To wygodne konto, które umożliwia m.in.: synchronizację danych między telefonem a chmurą czy ułatwienie w korzystaniu ze wszystkich aplikacji Huawei – bez konieczności każdorazowego logowania się czy autoryzacji.

Chmura w Huawei HMS – bezpieczna przestrzeń dla Twoich danych

Zapomniałeś laptopa, na którym jest ważny dokument? Boisz się, że możesz stracić dane przy zmianie telefonu na nowszy? Chcesz mieć pewność, że nie utracisz swoich kontaktów czy zdjęć z wakacji, nawet jeśli zgubisz telefon? Chmura, czyli wirtualny dysk, który pozwala na przechowywanie danych i dostęp do nich, z każdego komputera czy telefonu podłączonego do internetu. To rozwiązanie, którego zalety docenia codziennie mnóstwo osób. Doceń je i Ty!

Huawei Drive to Twoja przestrzeń w chmurze. Pliki, a także wszystkie inne dane, które masz na telefonie, będą bezpieczne i zawsze dostępne w przestrzeni wirtualnej – zarówno z telefonu, jak i z przeglądarki na komputerze. A dzięki ID Huawei możesz utworzyć kopię zapasową danych z wielu urządzeń.

Petal Maps w Twoim smartfonie – nawigacja bez ograniczeń

Twój telefon może być najlepszą nawigacją samochodową. Pomoże Ci też znaleźć właściwą drogę podczas wycieczki czy po prostu w trakcie poruszania się po mieście. Wystarczy włączyć jedną z aplikacji Petal przygotowanych specjalnie dla Huawei.

Petal Maps w wersji dla polskich użytkowników pomagają w poruszaniu się po drogach. Aplikacja pozwala na zaplanowanie trasy w oparciu o rzeczywisty ruch na drodze, dzięki czemu ominiesz najgorsze korki i wybierzesz optymalną drogę do celu. Na bieżąco możesz śledzić, jak warunki drogowe zmieniają się na całej trasie. A jeśli wybierasz się w dłuższą podróż, z łatwością możesz dodać po drodze przystanki na odpoczynek, posiłek – aplikacja pomoże wybrać dogodne miejsce.

Preferujesz jednoślady? Nie ma problemu – wystarczy ustawić tryb preferencji dla roweru i Petal Maps pomogą Ci zaplanować wycieczkę, pomagając znaleźć ścieżki i szlaki rowerowe, pokazując, którędy najlepiej będzie jechać. A ulubione miejsca, trasy i całą historię nawigacji odnajdziesz w dowolnym momencie w Chmurze Huawei.

Bezpieczne płatności online z aplikacją w Twoim smartfonie

Sklep z aplikacjami AppGallery oferuje m.in. 7 aplikacji bankowych, całkowicie zintegrowanych z Huawei Mobile Services. Aplikacje bankowe to dziś, jeśli nie konieczność, to z pewnością udogodnienie, z którego nie zrezygnujesz, gdy już raz je poznasz. Dlatego Huawei oferuje Ci aplikacje dostosowane do Twojego telefonu, które pomogą Ci płacić BLIK-iem, wysyłać natychmiastowe przelewy, zarządzać oszczędnościami, kupować bilety komunikacji miejskiej czy po prostu sprawdzać stan konta w dowolnym momencie.

Te aplikacje Huawei również warto mieć w smartfonie

Nie ma internetu bez przeglądarki! Smartfon Huawei został wyposażony w aplikację Petal Search, która nie tylko pomaga w surfowaniu po stronach internetowych, ale stanie się Twoim doradcą. Zawiera różnorodne filtry i wskazówki, które pomagają w wyszukiwaniu interesujących Cię informacji, informuje o atrakcjach w danej okolicy, a pod ręką zawsze masz takie zakładki jak „Zakupy”, tłumacza stron obcojęzycznych czy kalkulator kursów walut.

Obawiasz się, czy któraś z ważnych dla Ciebie aplikacji nie będzie dostępna w przestrzeni Huawei? Nie ma potrzeby! AppGallery oferuje wszystkie istotne aplikacje zakupowe, gastronomiczne, pomagające w nawigacji i wyszukiwaniu połączeń, turystyczne czy rozrywkowe. Wszystkie są regularnie aktualizowane i płynnie działają na urządzeniach Huawei. Wystarczy spróbować!

Materiał oryginalny: Już niedługo na rynku nowy smartfon Huawei z serii Nova. Jakie aplikacje znajdziesz w Huawei Mobile Services? - Strefa Biznesu

Dodaj ogłoszenie