Jest praca: Hotel Royal i Browar Stary Rynek szukają pracowników

(peż)
Hotel Royal&Spa i Browar Stary Rynek w Białymstoku szukają chętnych do pracy Wojciech Wojtkielewicz
Hotel Royal i Browar Stary Rynek w Białymstoku szukają pracowników.

Bellboy to osoba, która wita gości hotelowych, pomaga im przy bagażu i podczas zakwaterowania. To jedna z funkcji, o którą można się starać w najnowszym białostockim, czterogwiazdkowym Hotelu Royal. Powstał w dawnym budynku Domu Handlowy Nowy, gdzie mieści się także spa i Browar Stary Rynek, w którym na oczach klientów piwa warzy m.in. Czesław Dziełak, utytułowany piwowar z Podlasia.

**Zobacz też:

Transcom Worldwide Poland w Białymstoku zatrudni telemarketerów

**

Właścicielem inwestycji jest spółka Mep-Pol, która wraz z otwarciem prestiżowej inwestycji dała miastu ponad 70 nowych miejsc pracy. Obiekt ruszył pełną parą w wigilię Wigilii 2016, ale nadal poszukuje ludzi do pracy. Jest wśród nich właśnie m.in. ów bell boy, ale także czekają jeszcze stanowiska recepcjonistki, pokojowych i pomocy kuchennych.

Ci ostatni pracownicy potrzebni są zarówno do Restauracji Monte Carlo mieszczącej się w hotelu, jak i do Browaru Stary Rynek. Przyjmowani są na trzy miesiące na okres próbny, a potem – umowa pracę.

– Zapewniamy im możliwość rozwoju i nauki od profesjonalistów – zapewnia Katarzyna Sadowska, kierownik marketingu w obiekcie. I dodaje: – Na stanowisku recepcjonistki wymagana jest dobra znajomość co najmniej języka angielskiego, a mile widziane będą także inne. Pracownicy oczywiście zostaną wcześniej odpowiednio przeszkoleni do standardów panujących w naszym hotelu.

Hotel Royal&Spa i Browar Stary Rynek w Białymstoku. Otwarcie...

Przygotuj swój turystyczny biznes na sezon

Wideo

Dodaj ogłoszenie