"Jazda do strefy kibica" odcinek I. O Jagiellonii i Mundialu opowiada Ireneusz Mamrot

Materiał informacyjny NORD AUTO

Wideo

Zobacz galerię (31 zdjęć)
Ruszamy z nowym cyklem wideo. W programie "Jazda do strefy kibica" przedstawimy Wam osoby z naszego regionu, które mają dużo wspólnego ze sportem. Każdy odcinek to podróż najnowszym autem w towarzystwie Tomasza Dworzańczyka - dziennikarza sportowego z Polska Press Białystok. Gościem pierwszego odcinka jest Ireneusz Mamrot, trener Jagiellonii Białystok. Do strefy kibica pojechaliśmy samochodem roku 2018 - Volvo XC40, udostępnionym, przez naszego Partnera - NORD AUTO, autoryzowanego dealera Volvo w Białymstoku.

Nasz nowy cykl postanowiliśmy rozpocząć od jednej z najjaśniejszych postaci Podlasia ostatniego czasu. To dzięki niemu, Jagiellonia Białystok zdobyła wicemistrzostwo kraju.

Ireneusz Mamrot, na co dzień bardzo zapracowany człowiek, znalazł czas, aby z nami porozmawiać. Zabraliśmy go popołudniu, po treningu z piłkarzami na jednej z białostockich siłowni.

I część wywiadu przebiega w samochodzie Volvo XC40, który należy do NORD AUTO Białystok. II część wywiadu odbywa się w białostockiej strefie kibica. I to właśnie tam rozstawiliśmy nasze mobilne studio.

Zapraszamy do obejrzenia I odcinka programu "Jazda do strefy kibica" oraz zdjęć z jego powstawania.

Kogo chcielibyście zobaczyć w następnych odcinkach?

Dodaj ogłoszenie