Jagiellonia - Wisła Płock 0:1. Ponad pięć tysięcy kibiców oglądało słabą grę i zasłużoną porażkę białostoczan (zdjęcia)

Kibice na meczu Jagiellonia - Wisła Płock (0:1)
Kibice na meczu Jagiellonia - Wisła Płock (0:1) Wojciech Wojtkielewicz
5346 kibiców, zasiadających na trybunach stadionu miejskiego w Białymstoku, mogło być mocno rozczarowanych gra Jagiellonii i porażką 0:1 z Wisłą Płock. Zapraszamy do galerii fanów z nieudanego meczu Żółto-Czerwonych z Nafciarzami.

Piłkarze Jagiellonii wiosną nie rozpieszczają swoich kibiców. To był już trzeci wiosenny mecz w roli gospodarza, w którym nie potrafili zainkasować kompletu punktów. Ba, tym razem nie udało się nawet zremisować.

Nafciarze objęli prowadzenie już w 5. minucie po kontrze, wykończonej strzałem przez Marko Kolara. Nie popisała się białostocka defensywa z Michałem Pazdanem na czele. Białostoczanie potrzebowali sporo czasu, by się otrząsnąć i ogólnie powinni się cieszyć, że do przerwy nie przegrywali wyżej, bo sam Rafał Wolski miał dwie świetne okazje.

W drugiej połowie było odrobinę lepiej, ale nie na tyle, by choć doprowadzić do remisu. Porażka sprawia, że sytuacja Jagi robi się niewesoła w kontekście utrzymania się w ekstraklasie, bowiem dystans nad strefą spadkową niebezpiecznie się zmniejsza.