Jagiellonia przegrała sparing z Tawriją Symferopol 1:2

(ted, na podst. jagiellonia.pl)
Tomasz Frankowski nie strzelił tym razem żadnego gola
Tomasz Frankowski nie strzelił tym razem żadnego gola Fot. W. Wojtkielewicz
Przebywający na zgrupowaniu w Turcji piłkarze Jagiellonii Białystok ponieśli kolejną porażkę. Po przegranej z Rapidem Bukareszt 0:1, tym razem ulegli ukraińskiej drużynie - Tavriji Symferopol 1:2.

Pierwotnie awizowano, że rywalem białostoczan będzie OFK Belgrad, lecz z Serbami Jaga zagra dopiero 10 lutego. Być może wtedy kibice żółto-czerwonych doczekają się pierwszego zwycięstwa podczas zgrupowania w Antalyi.

Ukraińcy okazali się wymagającym przeciwnikiem i po golach w 16 i 85 minucie prowadzili 2:0. Trzy minuty przed końcem honorowego gola dla Jagi strzelił Patryk Gondek.

Jagiellonia: Sandomierski - Norambuena, Gogol, Cionek, Jarecki - Bruno, Hermes, Kascelan, Lato - Frankowski, Jezierski.
Jagiellonia (II połowa) Sandomierski - Lewczuk, Niewulis, El Mehdi, Kalinowski - Maycon, Dołubizna, Gondek, Renusz - Grosicki, Pawłowski.