Jagiellonia - Polonia Warszawa 2:1. Grosicki i Frankowski strzelili gola (wideo, zdjęcia)

Później bramkarza Polonii pokonał także Frankowski.
Później bramkarza Polonii pokonał także Frankowski. fot. Bogusław Florian Skok
Kamil Grosicki popisał się celnym strzałem już w 14 minucie meczu. Ale goście wyrównali pod koniec pierwszej połowy. W 73 minucie prowadzenie Jagi przywrócił Frankowski.

(fot. fot. Bogusław Florian Skok)

Mecz Jagiellonii z Polonią mógł być rozgrywany bez obecności kibiców. PZPN okazał się jednak łaskawy i na stadion przy Słonecznej mogli przyjść kibice.

Jagiellonia po niespełna kwadransie gry wygrywała już z Polonią 1:0. Gola strzelił Kamil Grosicki. Ale w ostatniej minucie podstawowego czasu gry wyrównał Mierzejewski. Jagiellonia Białystok mogła wygrywać z Polonią Warszawa, ale tylko remisowała 1:1.

W drugiej połowie bramkę dla Jagi strzelił Frankowski. Popularny łowca bramek wbił futbolówkę do bramki gości w 73 minucie spotkanie. I ustalił wynik spotkania.