Jagiellonia. Dwa karne, czerwona kartka i gol w ostatniej akcji. Tak kibicowaliśmy Jadze

ma
Kibice na meczu Jagiellonia - Miedź Legnica
Kibice na meczu Jagiellonia - Miedź Legnica Wojciech Wojtkielewicz
Jagiellonia wygrała 2:1 u siebie z Miedzią Legnica. Na stadionie przy ulicy Słonecznej Żółto-Czerwonych dopingowało blisko 8 500 kibiców.

Jagiellonia od 32 minuty przegrywał 0:1 po golu z rzutu karnego.

Wyrównanie padło także po rzucie karnym, który w 69 minucie wykorzystał Marc Gual.

Jagiellonia. Jaga w ostatniej akcji zdobywa bramkę i wygrywa z Miedzią

Natomiast od 68 minuty gospodarze grali z przewaga jednego zawodnika po czerwonej kartce dla Huberta Matyni.

Jagiellonia osiągnęła dużą przewagę, ale nie potrafiła pokonać drugi raz bramkarza Miedzi. Dopiero gdy już praktycznie minął doliczony czas gry Nene uderzył za pola karnego i wtedy golkiper Miedzi w końcu skapitulował.

Mecz z trybun oglądało dokładnie 8 407 widzów. Poniżej galeria kibiców z meczu Jagiellonia - Miedź Legnica: