Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 1:4 (zdjęcia)

(adek), (ted)
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 1:4
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 1:4 Andrzej Zgiet
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 1:4. Takiego wyniku na Stadionie Miejskim w Białymstoku chyba nikt nie spodziewał się przed meczem.

Już w 23 minucie Igors Tarasovs dał prowadzenie Jagiellonii. Lecz nim żółto-czerwoni zdążyli się nacieszyć zdobytą bramką. Krakowianie szybko wyszli z akcją po wznowieniu gry. Po faulu w polu karnym na Łukaszu Burlidze Wisła wywalczyła jedenastkę, którą skrzętnie wykorzystał Paweł Brożek. W 25 minucie meczy było już 1:1.

Po przewie drugą bramkę dla Wisły zdobył w 63. minucie Maciej Jankowski. Po jedenastu minutach strzelił kolejną. W 94 .minucie Wilde-Donald Guerrier dobił jagiellończyków czwartą bramką, kończąc w ten sposób mecz wynikiem Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 1:4.

Po meczu Michał Probierz oddał się do dyspozycji zarządu SSA Jagiellonia.

- Jest za wcześnie, żeby podejmować jakiekolwiek decyzje - powiedział Cezary Kulesza, prezes Jagiellonii.