Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 1:0 BRAMKI YOUTUBE 5.08.2018 Skrót meczy, wszystkie gole, komentarze TWITTER (zdjęcia ,wideo)

(adek)
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 1:0 BRAMKI YOUTUBE 5.08.2018 Skrót meczy, wszystkie gole, komentarze TWITTER Anatol Chomicz
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 1:0 WSZYSTKIE BRAMKI YOUTUBE 5.08.2018 Skrót meczy, wszystkie gole, faule, komentarze TWITTER

Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 1:0 bramki YouTube 5.08.2018 skrót meczu

Oba zespoły od samego początku prezentowały podobny styl gry. Oba szanowały piłkę. Widać było, że nie będą ryzykować. Jednak presja ze strony kibiców po dwudziestu minutach bez bramki dała w końcu o sobie znać. Sprint wiślaków do bramki Jagielloni przerwał Łukasz Burliga przecinając podanie kierowane w pole karne do Jesusa Imaza. Posłał piłkę na rzut rożny, ale doznał kontuzji. Poprosił o zmianę.

W 36 minucie Taras Romanczuk ucierpiał w starciu ze Zdenkiem Ondraszkiem i zaczął kuleć.

W 41 minucie Karol Świderski ucierpiał w starciu o piłkę i upadł na murawę. Na noszach opuścił boisko.

W 45 minucie żółtą kartkę otrzymał Ivan Runje za skoszenie Rafała Boguskiego.

Jagiellonia - Wisła bramki YouTube 5.08.2018 skrót meczu, wszystkie gole

W 57 minucie bramkarz Wisły Michał Buchalik sfaulował Romana Bezjaka co zaowocowało dla niego czerwoną kartką i wolnym dla Jagiellonii. Wykorzystał go z dobitki Roman Bezjak.

Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 1:0 bramki YouTube 5.08.2018 skrót meczu TWITTER

W 67 minucie Marian Kelemen uratował gospodarzy przed utratą gola.

Jagiellończycy dowieźli zwycięski wynik do końca. Ostatni gwizdek sędziego usłyszeli w 94 minucie.