Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 1:1 (zdjęcia)

(adek)
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 1:1
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 1:1 Andrzej Zgiet
Jagiellonia Białystok zremisowała na własnym stadionie ze Śląskiem Wrocław 1:1.

Po niezbyt emocjonującej pierwszej połowie zawodnicy z Białegostoku uderzyli na wrocławian całą siłą. I już kilkanaście sekund po przerwie pięknym strzałem na bramkę Śląska Przemysław Frankowski dał prowadzenie żółto-czerwonym. W 46. minucie meczu Jagiellonia Białystok prowadziła ze Śląskiem Wrocław 1:0.

Jaga niesiona zdobytym golem nadal napierała na bramkę gości. Najpierw Filip Modelski, a następnie Karol Mackiewicz próbowali przechytrzyć Mariusza Pawełka, lecz bramkarz Śląska więcej już się nie pomylił. Gościom udało się wyrównać już w 55. minucie meczu. Robert Pich po strzale na bramkę Bartłomieja Drągowskiego wyrównał wynik na 1:1. Mimo usilnych prób z obu stron wynik meczu pozostał bez zmian do końca.