Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:2. Żółto-Czerwoni przegrywali już 0:2, by zremisować 2:2.

Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała Wojciech Wojtkielewicz
W 3. kolejce PKO Ekstraklasy Jagiellonia Białystok grała z Podbeskidziem Bielsko-Biała. To był drugi mecz w nowym sezonie, w którym Żółto-Czerwoni wystąpili w roli gospodarza. Pierwsza połowa zakończyła się niespodziewaną porażką Jagiellonii 0:2, chociaż to białostoczanie mieli przewagę. Jednak szczęście nie było po ich stronie. Dwie poprzeczki, słupek ratowały Podbeskidzie. Po przewrie w dwie minuty Jaga odrobiłą stratę, jednego trzeciego gola już nie zdobyła i mecz zakończył się remisem 2:2.

90+4 min.: Koniec meczu. Remis 2:2.
90+3 min.: To powinien być gol! Puljić strzela wysoko nad poprzeczką.
90 min.: Sędzia dolicza cztery minuty.
90 min.: Żółta kartka dla Rundića
87 min.: Dwie zmiany w Podbeskidziu. Za Karola Danielaka wchodzi Cornelis Petrus Ubbink, a za Tomasza Nowaka Mateusz Marzec.
84 min.: Za Macieja Makuszewskiego wchodzi Ariel Borysiuk, a za Martina Pospisila wchodzi Andrej Kadlec
79 min.: Strzela Nowak, pewnie broni Steinbors.
71 min.: Zmiana w Podbeskidziu. Za Figiela wchodzi Kocsis
69 min.: Za Przemysława Mystkowskiego wchodzi Bartosz Bida.
68 min.: Żółta kartka dla Rafała Figiela. Wcześniej Steinbors broni groźny strzał z dystansu.
65 min.: Strzela Komor, Steinbors czubkami palców przenosi piłkę nad poprzeczką.
60 min.: Zmiany w Podbeskidziu. Za Łukasza Sierpinę wchodzi Bartosz Jaroch, a za Szymona Mroczko pojawia się Maksymilian Sitek.
56 min.: Strzela Maciej Makuszewski, minimalnie obok słupka.
51 min.: Gooooooool!!!!! Jest 2:2. Imaz z bliska pakuje piłkę do siatki Podbeskidzia. Asysta Paweł Olszewski. Co za zryw Jagi po przerwie!
49 min.: Maciej Makuszewski idealnie dośrodkowuje na głowę Jakova Puljica, który strzałem z głowy pewnie pokonuje bramkarza Górali. Jest już tylko 1:2.
46 min.: Rozpoczyna sie II połowa. Drużyny bez zmian.
45 + 2 min.: Koniec I połowy. Jagiellonia przegrywa 0:2.
45 min.: Sędzia dolicza do I połowy 2 minuty
43 min.: Nie chce wpaść piłka do bramki Podbeskidzia. Strzał z głowy Romanczuka, obok bramki.
37 min.: Gol dla... Podbeskidzia. Rzut rożny i główka Michała Rzuchowskiego ląduje w siatce Jagiellonii.... Przegrywamy 0:2
36 min.: Znów poprzeczka ratuje Podbeskidzie po dośrodkowaniu.
35 min.: Pospisil do Imaza, ten odgrywa do Pospisila, który strzela i znów słupek ratuje Podbeskidzie.....
32 min.: Strzał z dystansu Pospisila, nad poprzeczką.
28 min.: Błażej Augustyn dwa metry przed bramką fatalnie kiksując i zamiast strzelić gola przenosi piłkę nad poprzeczką.
27 min.: Błażej Augustyn dostaje doskonałą piłkę w polu karnym, ale niepilnowany źle przyjął piłkę i po okazji......
23 min.: Makuszewski podaje do Imaza, który przekłada sobie na piłkę na lewą nogę, ale strzla wprost w bramkarza gości.
20 min.: Kontuzja mięśniowa Ivana Runje. Zmienia go Bogdan Tiru.
18 min.: Jagiellonia przeważa i traci bramkę! Prostopadłe podanie Kamil Bilinski pewnie zamienia na bramkę!
16 min.: Dośrodkowanie Jagiellonii z rzutu rożnego. Piłkę łapie Polacek.
12 min.: Karol Danielak popisuje się driblingiem, wpada w pole karne Jagiellonii, strzela, piłkę przecina Augustyn, która trafia w Steinborsa. Oj, groźnie było.
9 min.: Imaz... w ostatniej chwili wybija mu piłkę spod nóg obrońca Podbeskidzia.
3 min.: Rzut wolny dla Jagiellonii, tuż przed polem karnym. Strzela technicznie Pospisil i.... piłka ląduje na poprzeczce bramki Podbeskidzia.
1 min.: Jagiellonia zaczyna. Białostoczanie w tradycyjnych żółto-czerwonych strojach, Podbeskidzie na niebiesko.
Do wyjściowej jedenastki w Jagiellonii Powraca Przemysław Mystkowski

JAGIELLONIA Białystok - PODBESKIDZIE Bielsko-Biała 2:2 (0:2)
Bramka: 0:1 - Karol Biliński 18, 0:2 Michał Rzuchowski 37, 1:2 Jakov Puljić 49, 2:2 Jesus Imaz 52
Jagiellonia: Pavels Steinbors – Paweł Olszewski, Ivan Runje (21. Bogdan Tiru), Błażej Augustyn, Bodvar Bodvarsson, Maciej Makuszewski (84. Ariel Borysiuk), Taras Romanczuk, Martin Pospisil (84. Andrej Kadlec), Przemysław Mystkowski (69 min. Bartosz Bida), Jesus Imaz, Jakov Puljić
Podbeskidzie: Martin Polacek - Szymon Mroczko (60. Maksymilian Sitek), Milan Rundić, Aleksander Komor, Kacper Gach, Karol Danielak (87. Cornelis Petrus Ubbink), Michał Rzuchowski, Rafał Figiel (71. Gergo Kocsis), Tomasz Nowak (87. Mateusz Marzec), Łukasz Sierpina (60 min. Bartosz Jaroch), Kamil Biliński.
Żółte kartki: Figiel, Rundić (Podbeskidzie).
Sędziuje: Szymon Marciniak (Płock).