Jagiellonia Białystok - ŁKS Łódź 4:0. Rycerze wiosny na kolanach. Frankowski i Zawistowski bohaterami (wideo i foto)

Kibice mieli dzisiaj powody do radości.
Kibice mieli dzisiaj powody do radości. fot. Wojciech Oksztol/Archiwum
Frankowski i Zawistowski strzelili po dwie bramki. Widowisko starali się zepsuć sędziowie, którzy nie uznali trzech bramek.

Sędzia z Lublina nie odgwizdał trzech goli dla Jagiellonii. Na szczęście przy pozostałych czterech nie miał żadnych zastrzeżeń.

4:0 to absolutny rekord Jagiellonii w rozegranych przez nią spotkaniach ekstraklasy. Zwycięstwo tym bardziej cieszy, że ŁKS Łódź to rycerze wiosny. Byli stawiani w roli faworytów.

Chcesz wiedzieć więcej o meczu? Zobacz zapis Relacji na żywo.

Więcej o meczu, w tym minuta po minucie, opinie piłkarzy, trenerów i wiele, wiele więcej w poniedziałkowym papierowym wydaniu "Kuriera Porannego".