0 1 połowa

Korona Kielce

0

0 1 połowa

• Koniec meczu! Po bardzo słabym meczu Jagiellonia Białystok i Korona Kielce dzielą się punktami po bezbramkowym remisie!

• To powinien być gol! Marcin Cebula miał na nodze piłkę meczową, ale zabrakło mu skuteczności!

• Jakov Puljić uderzył z woleja w stronę bramki, ale świetnie broni Marek Kozioł!

• 6 minut dłużej potrwa ten mecz. Czy któraś drużyna zdoła wpakować piłkę do bramki?

• Piąty raz ukarany zostaje gracz Korony Kielce. Tym razem padło na bramkarza gości - Marka Kozioła.

• Oba zespoły prezentują dzisiaj naprawdę niski poziom. Ogląda się to bardzo, bardzo ciężko.

• Jakov Puljić fatalnie zmarnował błąd Marqueza! Powinien popędzić w stronę bramki, a oddał strzał z ostrego kąta i trafił prosto w bramkarza.

• Bardzo brzydko wyglądające zdarzenie zawodników Jagiellonii i Korony. Potrzebna jest pomoc medyczna.

• Piłka wpada do bramki Jagiellonii, ale sędzia wcześniej wskazał spalonego!

• Milan Radin ukarany żółtą kartką.

• Michal Papadopulos wchodzi w miejsce Bojana Cecaricia.

• Marcin Cebula ukarany żółtą kartką.

• Bojan Cecarić uderza głową prosto w ręce bramkarza rywali.

• No i mamy długo wyczekiwany powrót. Maciej Makuszewski pojawia się na murawie w miejsce Juana Camary!

• Jakov Puljić oddał sprytny strzał głową, ale trafił prosto w bramkarza Korony.

• Zmiana także w drużynie gospodarzy. Tomas Prikryl zmieniony przez Martina Kostala.

• D'sean Theobalds zmieniony przez Jacka Kiełba.

• Marcin Cebula melduje się na murawie w miejsce Erika Pacindy.

• Zoran Arsenić również ogląda żółty kartonik.

• Jagiellonia co chwilę dogrywa w pole karne Korony i za każdym razem pozostawia to wiele do życzenia.

• Erik Pacinda ukarany żółtą kartką.

• Druga połowa rozpoczyna się tak samo jak skończyła się pierwsza. Oba zespoły bez pomysłu na grę.

• Czas na drugie 45 minut!

• Koniec pierwszej części meczu. W Białymstoku nie oglądamy zbyt dobrego widowiska. Lepiej wyglada Jagiellonia, której bramka została anulowana. Czy po przerwie doczekamy się goli?

• D'sean Theobalds jako pierwszy w tym meczu ogląda żółtą kartkę.

• Ależ było blisko bramki dla Korony! Dejan Iliev cudem obronił strzał Pacindy!

• Aż 9 minut dolicza sędzia do pierwszej połowy meczu.

• Sprytne uderzenie Juana Camary! Zabrakło bardzo niewiele!

• Pettieri Forsell uderza niecelnie. Nie mogło być mowy o zagrożeniu bramki rywala.

• Na razie Jesus Imaz jest piekielnie nieskuteczny. Czy da radę się przełamać?

• Zamieszanie w polu karnym Korony i Jesus Imaz został zablokowany przez defensorów rywala.

• Erik Pacinda mocno ucierpiał przy starciu z rywalem. Potrzebna jest pomoc medyczna.

• Świetna interwencja Marka Kozioła! Bramkarz Korony świetnie odbił strzał Jesusa Imaza!

• Znakomita akcja gospodarzy, ale znowu Jesus Imaz nie trafia czysto w piłkę! Hiszpan ma dzisiaj bardzo zły dzień.

• Na szczęście dym szybko się ulotnił i piłkarze mogą wznowić grę.

• Będziemy mieć teraz dłuższą przerwę w grze, gdyż na trybunie zajmowanej przez najbardziej zagorzałych kibiców Jagiellonii nastąpił pokaz pirotechniczny. Widoczność na murawie jest bardzo słaba.

• Jesus Imaz skiksował w polu karnym rywala! Hiszpan miał okazję na zdobycie gola!

• Po 20 minutach gry można śmiało twierdzić, że to gospodarze przeważają w tym meczu. Brakuje im tylko trochę szczęścia.

• Świetna interwencja Marka Kozioła, który intuicyjnie odbija strzał rywala!

• Bardzo długo trwała analiza VAR, po której ostatecznie podjęto decyzję o odwołaniu bramki! Nadal mamy bezbramkowy remis!

• Chorwat znakomicie znalazł się w polu karnym rywala i z najbliższej odległości pakuje piłkę do bramki! Wcześniej piłkę zgrał mu Taras Romańczuk i Daniel Stefański słucha podpowiedzi czy aby nie było spalonego po zagraniu kapitana Jagiellonii!

• Juan Camara faulowany pod polem karnym rywala. Jagiellonia będzie miała szansę na groźne dośrodkowanie.

• Debiut w ekipie Korony Kielce notuje dzisiaj Petteri Forsell. Fin znany jest polskim kibicom z występów w Miedzi Legnica, w której na poziomie Ekstraklasy zdobył 13 bramek w 37 meczach.

• Mocne, ale niecelne uderzenie Juana Camary.

• Pierwsza groźna okazja gospodarzy. Bogdan Tiru uderza jednak niecelnie.

• Daniel Stefański użył gwizdka po raz pierwszy!

• Zawodnicy obu drużyn są już na murawie!

• Na ławce Jagiellonii zobaczymy dzisiaj Macieja Makuszewskiego. Polski skrzydłowy wrócił do Białegostoku po niemal 8 latach przerwy. Czy dzisiaj dostanie szansę od szkoleniowca Żółto-Czerwonych?

• Korona Kielce swój pierwszy mecz po przerwie zimowej zremisowała 0:0 z Górnikiem Zabrze. Podopieczni Mirosława Smyły walczą w tym roku o utrzymanie w PKO Ekstraklasie i aby się to udało muszą zacząć wygrywać mecze.

• Jagiellonia dużo gorzej rozpoczęła rok 2020. Białostoczanie doznali dotkliwej porażki z Wisłą Kraków 3:0 i nastroje w szatni Iwajło Petewa nie są zbyt dobre. Dzisiaj, przed własną publicznością będą chcieli zmazać plamę sprzed tygodnia.

• Dzień dobry Państwu! Czas rozpocząć niedzielę z PKO Ekstraklasą! Już za 20 minut rozpocznie się mecz pomiędzy Jagiellonią Białystok, a Koroną Kielce! Na relacje LIVE z tego spotkania zaprasza Bartłomiej Modzelewski!

DW

Gol24

Aktualizacja:

Gol24

Jagiellonia Korona stream

Jagiellonia Białystok - Korona Kielce ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Wojciech Wojtkielewicz

Jagiellonia Białystok - Korona Kielce ONLINE. W pierwszym niedzielnym meczu 22. kolejki PKO Ekstraklasy białostoczanie podejmą Koronę. Gospodarze będą chcieli poprawić swoją grę po fatalnej porażce z Wisłą Kraków 0:3. Falstart Iwajło Petewa nie może się powtórzyć. Po drugiej stronie zagra jednak Korona, która od trzech kolejek nie przegrała i ma kilku nowych zawodników. Gdzie oglądać mecz Jagiellonia - Korona? TRANSMISJA na żywo i STREAM online.

Jagiellonia Białystok - Korona Kielce ONLINE

W miniony weekend kompletnie nie udał się debiut Iwajło Petewa na ławce trenerskiej Jagiellonii Białystok. Szkoleniowiec zaliczył duży falstart, bo jego drużyna przegrała z niemal najsłabszą ekipą w lidze - Wisłą Kraków.
    Co prawda, zagrało w niej kilku nowych i ciekawych piłkarzy, ale różnica była zbyt duża, aby sądzić, że to wyłącznie zasługa zmian jakościowych Białej Gwiazdy. Licząc także mecze z jesieni, białostoczanie przegrali więc cztery na pięć spotkań. Dwa ostatnie to porażki po 0:3. Czy zmiana trenera w stolicy Podlasia była więc opłacalna? Tego z pewnością przekonamy się dopiero na koniec sezonu.

Bardzo słabo w meczu z Wisłą zagrał wypożyczony z Arsenalu bramkarz, Dejan Iliev. Choć z początku był chwalony za odważne decyzje na przedpolu, dwa jego wyjścia z bramki okazały się tragiczne w skutkach. Raz nie zdążył do wychodzącego sam na sam Alona Turgemana, a za drugim razem nie złapał futbolówki, która padła łupem Wojtkowskiego. Przy dwóch rażących błędach i wyniku 0:2 nie dało się grać lepiej. Wisła więc w końcówce dorzuciła jeszcze trzecie - przepiękne trafienie młodego Buksy. Jagiellonia źle rozpoczęła 2020 rok i musi wrócić do punktowania, aby przypadkiem nie wypaść z pierwszej ósemki.

Po dwóch wygranych z rzędu na koniec 2019 roku, Korona na inaugurację ligi w 2020 bezbramkowo zremisowała z Górnikiem. Mecz nie stał na wysokim poziomie, ale przy okazji rezultatu 0:0 przypomniano negatywną statystykę kielczan. Są oni najmniej skutecznym zespołem w lidze. Strzelili aż pięć bramek mniej niż druga najgorsza pod tym względem ekipa Ekstraklasy. W ciągu ostatnich pięciu spotkań strzelili tylko dwa gole, choć oba zapewniły zwycięstwo - po 1:0 z Pogonią Szczecin i Cracovią.

W Koronie zadebiutował były zawodnik Cracovii, Bojan Cecaric. W drużynie z Kielc po raz pierwszy od 2018 roku zagrał też Jacek Kiełb, który powrócił do Korony.

Przed spotkaniem obu tych drużyn sytuacja w tabeli wygląda następująco: Jagiellonia jest na 10. miejscu z dorobkiem 29 punktów. W przypadku zwycięstwa może wskoczyć na pozycję numer 8. Z kolei Korona to 13. miejsce w ligowej tabeli, ale do następnego Górnika kielczanie tracą aż pięć oczek. Zwycięstwo dla nich będzie równie ważne, bo na plecach czują już oddech Arki Gdynia i Wisły Kraków.

Jagiellonia - Korona PRZEWIDYWANE SKŁADY:

Jagiellonia: Węglarz - Kadlec, Arsenić, Tiru, Wdowik - Pospisil, Romanczuk - Priryl, Imaz, Camara - Puljić

Korona: Kozioł - Spychała, Kovacević, Marquez, Szymusik - Cebula, Żubrowski, Radin, Pućko - Pacinda, Cecarić

Jagiellonia Białystok - Korona Kielce TRANSMISJA NA ŻYWO

Mecz Jagiellonia - Korona odbędzie się w niedzielę, 16 lutego o godz. 12:30. Spotkanie pokaże Canal+ Sport. Początek transmisji o godz. 12:10. Relacja na żywo w GOL24. Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.