Jagiellończyk Karol Struski grał w meczu z Niemcami. Polacy nie dali się pokonać

Reprezentacja Polski U-20 z Karolem Struskim w składzie (drugi z prawej) zremisowała z Niemcami Paweł Dubiel
W kolejnym występie w Turnieju Ośmiu Narodów reprezentacja Polski U-20 zremisowała w Rzeszowie 0:0 z Niemcami. Biało-czerwonych barw bronił zawodnik Jagielloni Białystok Karol Struski.

Pomocnik Jagi był na boisku do 63. minuty, kiedy zmienił go Jakub Kałuziński z Lechii Gdańsk. W drugiej połowie na boisku pojawił się też wypożyczony z Jagiellonii do Skry Częstochowa napastnik Maciej Mas. Mecz prowadził białostocki sędzia Łukasz Kuźma, który pokazął żółty kartonik m. in. Struskiemu.

Polacy mają w dorobku dwa punkty, chociaż nie strzelili dotąd żadnego gola. Kolejna okazja ku temu nadarzy się 11 października (poniedziałek), kiedy Biało-Czerwoni zmierzą się na wyjeździe z Norwegią.

WYNIK
Polska – Niemcy 0:0.
Polska:
Marcel Lotka – Patryk Peda, Kacper Łopata, Maksymilian Tkocz, Mateusz Żukowski (63. Jakub Iskra), Karol Struski (63. Jakub Kałuziński), Jan Biegański (46. Karol Knap), Dawid Kocyła (46. Arkadiusz Pyrka), Dominik Piła (62. Ernest Terpiłowski), Mateusz Maćkowiak (46. Bartłomiej Eizenchart), Kacper Zych (46. Maciej Mas).