https://poranny.pl
reklama

Inwestycje w Białymstoku. Więcej dróg, więcej światła. Na osiedlach [ZDJĘCIA]

Marta Gawina
W najbliższym czasie zostanie opracowany projekt budowy ul. Ciasnej, Sinej i Żniwnej. Przetarg został już rozstrzygnięty. - Na przygotowanie kompleksowego projektu wykonawca będzie miał czas do końca marca 2018 roku. Koszt dokumentacji to ponad 145 tys. zł - informuje Agnieszka Błachowska z magistratu.
W najbliższym czasie zostanie opracowany projekt budowy ul. Ciasnej, Sinej i Żniwnej. Przetarg został już rozstrzygnięty. - Na przygotowanie kompleksowego projektu wykonawca będzie miał czas do końca marca 2018 roku. Koszt dokumentacji to ponad 145 tys. zł - informuje Agnieszka Błachowska z magistratu. fot. Anatol Chomicz
Nie tylko dużymi obwodnicami żyje Białystok. Sporo inwestycji prowadzonych jest także na osiedlach. Na niektórych ulicach roboty już trwają, inne właśnie są szykowane do modernizacji.
Wróć na poranny.pl Kurier Poranny