Ile zarabiają tenisiści stołowi w Polsce? TOP 10 tenisistów stołowych w Polsce z największymi zarobkami. Te liczby szokują! [RANKING]

JLAS
Na przełomie lutego i marca w Białymstoku odbędzie się ogólnopolskie święto tenisa stołowego. Indywidualne mistrzostwa Polski są doskonałą okazją do przybliżenia tajników tego sportu wśród kibiców z naszego regionu. Na pierwszy ogień idą zarobki pingpongistów występujących w polskiej lidze. Publikujemy listę TOP 10 najlepiej zarabiających tenisistów stołowych w Polsce. Własne
Na przełomie lutego i marca w Białymstoku odbędzie się ogólnopolskie święto tenisa stołowego. Indywidualne mistrzostwa Polski są doskonałą okazją do przybliżenia tajników tego sportu wśród kibiców z naszego regionu. Na pierwszy ogień idą zarobki pingpongistów występujących w polskiej lidze. Publikujemy listę TOP 10 najlepiej zarabiających tenisistów stołowych w Polsce (przejdź do GALERII).

Dlaczego tak wielu chłopców marzy, aby zostać w przyszłości sportowcami? Wpływać może na to perspektywa sławy i bez wątpienia wizja niebanalnego wynagrodzenia. Zarobki piłkarzy, koszykarzy czy siatkarzy od zawsze były głośno komentowane i nie są owiane tajemnicą. Inaczej rzecz się ma ze sportowcami uprawiającymi dyscypliny, które w Polsce nie są tak popularne.

Do tej pory zagadką były m.in. zarobki najlepszych tenisistów stołowych grających w Polsce. Ile rocznie zarabiają czołowi pingpongiści w Lotto Superlidze? Przedstawiamy ranking zawodników TOP 10. Nie uwzględnia on jednak wszystkich graczy, a jedynie tych, co do których pojawiają się pewne dane. Oficjalnie bowiem zajrzeć do kieszeni tenisistów, czy zobaczyć naocznie podpisane przez nich kontrakty, jest szalenie ciężko. Przedstawione zarobki są zatem przypuszczalne.

Aby przejść do rankingu kliknij w poniższy przycisk GALERIA!

TOP 50 Najpopularniejszych klubów sportowych Białegostoku. M...

Tenis stołowy. Zobacz piękne zawodniczki z Podlasia (zdjęcia)

Gigantyczne kary dla sieci fitness

Wideo

Dodaj ogłoszenie