Kurier Poranny

Ile i gdzie najwięcej zarabiają prostytutki? [RAPORT]

Zastanawialiście się, ile można zarobić w "najstarszej branży świata"? Świadczenie usług seksualnych i pobieranie za nie opłaty nie

Sedlak&Sedlak

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/18] Następne

Ile i gdzie najwięcej zarabiają prostytutki? [RAPORT]

Zastanawialiście się, ile można zarobić w "najstarszej branży świata"? Świadczenie usług seksualnych i pobieranie za nie opłaty nie jest w Polsce zabronionym procederem. Niemniej jednak takie osoby nie rozliczają się z fiskusem, przez co ich działalność nie jest kontrolowana przez państwo. Szczegółowy raport ile zarabiają prostytutki.

Zastanawialiście się, ile można zarobić w "najstarszej branży świata"? Świadczenie usług seksualnych i pobieranie za nie opłaty nie jest w Polsce zabronionym procederem. Niemniej jednak takie osoby nie rozliczają się z fiskusem, przez co ich działalność nie jest kontrolowana przez państwo.

Zobacz też: Lubuszanie są zadowoleni z seksu - mówi prof. Zbigniew Izdebski


Trudno więc analizować stawki za konkretne usługi, jednak opublikowany raport płacowy firmy Sedlak&Sedlak odsłania arkana zarobków w branży usług seksualnych.

Jak wynika z przeprowadzonych analiz, najwięcej zarabiają prostytutki działające na terenie Warszawy. Tu osoba do towarzystwa może zarobić średnio 2,2 tys. za noc i ok. 250 zł za godzinę. W stolicy o dobry zarobek nie trudno.

Trzeba jednak wspomnieć, że firma przygotowała swój raport niezwykle szczegółowo, uwzględniając m.in. wagę, wiek, wielkość biustu, wskażnik BMI, porę dnia czy znajomość języków obcych, które to atuty mają wpływać na wzrost ceny za usługę seksualną.

Dobrze, a gdzie są najmniejsze stawki? Jak wynika z raportu, najmniej zarabiają panie świadczące usługi na terenie Piotrkowa Trybunalskiego. Tu stawka godzinowa to ok.130 zł. Zobaczcie szczegółowy raport.

źródło: wynagrodzenia.pl
---> Ogólnopolskie Badanie Wynagrodzeń

Czytaj również:
---> Przypadki UFO w Lubuskiem i Polsce. Gdzie je widziano? [ZDJĘCIA]

---> Nawiedzone miejsca. Tu zjawy jęczą po nocach. Słychać zgrzyt zębów, dźwięk łańcuchów i demoniczne wycie...Zobacz rownież: Magazyn Informacyjny Gazety Lubuskiej:

Polecamy