III liga: Tylko Orzeł zwyciężył

W Łapach Pogoń (jasne koszulki) zremisowała 1:1 z Concordią Elbląg
W Łapach Pogoń (jasne koszulki) zremisowała 1:1 z Concordią Elbląg Anatol Chomicz
Z podlaskich drużyn tylko Orzeł Kolno odniósł w 17.serii gier zwycięstwo. Drużyna Dariusza Kossakowskiego pokonała 2:0 Vęgorię Węgorzewo.

- To był zacięty mecz, w której obie drużyny miały okazje podbramkowe. Szczęście dopisało nam i w drugiej połowie wykończyliśmy dwie akcje - cieszy się Kossakowski.

Wiele emocji było w Łapach. Pogoń długo przegrywała 0:1 z Concordią Elbląg. Ku uciesze kibiców w ostatniej minucie wyrównał kapitan gospodarzy Marcin Miłosiewicz.

Z powodu złego stanu boisk trzy mecze zostały przełożone.

WYNIKI

Olimpia Elbląg - Sparta Augustów 4:0 (3:0). Bramki: 1:0 - Kolosov (9), 2:0 - Kołodziejski (22), 3:0 - Kolosov (43), 4:0 - Kolosov (47).

Pogoń Łapy - Concordia Elbląg 1:1 (0:1). Bramki: 0:1 - Włodarczyk (16), 1:1 - Miłosiewicz (90).

Olimpia Zambrów - Supraślanka Supraśl 0:0.

Czarni Olecko - Warmia Grajewo 2:2 (2:0). Bramki: 1:0 - Jarmołowicz 1:0 - 2:0 - Jarmołowicz, 2:1 - Kozikowski (49), 2:2 - Mirva (70).

Orzeł Kolno - Vęgoria Węgorzewo 2:0 (0:0). Bramki: 1:0 - Makowski (70), 2:0 - Makowski (80).

Mecze: Mrągowia Mrągowo - Cresovia Siemiatycze, MKS Mielnik - Huragan Morąg i Sokół Sokółka - Start Działdowo - zostały przełożone.

1. Olimpia E. 16 42 57:6

2. Huragan 16 33 41:19

3. Concordia 16 30 23:21

4. MIELNIK 15 28 26:19

5. Czarni 17 27 23:22

6. Start 15 25 23:16

7. Mrągovia 16 23 26:19

8. WARMIA 16 22 22:18