KS Wasilków przegrał z Pelikanem Łowicz 1:3
KS Wasilków przegrał z Pelikanem Łowicz 1:3 Wojciech Wojtkielewicz
W drugiej kolejce spotkań III ligi grupy 1 z podlaskich drużyn jedynie Jagiellonii II Białystok udało się zdobyć jeden punkt. Olimpia Zambrów i KS Wasilków przegrały swoje mecze. Z kolei MKS Ruch Wysokie Mazowieckie przełożył spotkanie z Unią Skierniewice.

Mecz Olimpii Zambrów z beniaminkiem trzeciej ligi z Kutna w zasadzie zakończył się już po pierwszej połowie, którą zwycięstwem 4:0 zakończyli piłkarze gospodarzy.

Spotkanie dla gospodarzy rozpoczęło się dość szczęśliwie, gdyż już w pierwszej minucie groźne uderzenie Shibaty obronił bramkarz. Później jednak koncertowali zagrali piłkarze Kutna, którzy po golach Adriana Marciocha - 2 i Adriana Kralkowskiego oraz Bartosza Bujalskiego z rzutu karnego wygrywali 4:0. Na domiar złego w 42 minucie, w wyniku dwóch żółtych kartek czerwoną ujrzał Dawid Pietkiewicz i musiał opuścić murawę. Osłabiona brakiem jednego piłkarza Olimpia w drugiej połowie zdołała jednak zniwelować straty do dwóch goli. Obie bramki zdobył Kamil Zalewski. Najpierw pokonał bramkarza gospodarzy strzelając z rzutu karnego w 57 minucie, a w 78 minucie dobił piłkę do siatki, także po rzucie karnym.

Z jednym punktem ze stolicy powrócili piłkarze rezerw Jagiellonii. Podopieczni trenera Wojciecha Kobeszki zremisowali 1:1 z rezerwami Legii.

Już w 5. minucie białostoczanie cieszyli się ze zdobycia bramki. Po dośrodkowaniu Mikołaja Nawrockiego Szymon Pankiewicz strzałem z głowy pokonał golkipera Legii. Wyrównanie padło przed przerwą po strzale Szymona Włodarczyka. – Oba zespoły dążyły do zwycięstwa, więc remis jest sprawiedliwy, aczkolwiek czujemy niedosyt, bo to my prowadziliśmy i mieliśmy mecz pod kontrolą do straty bramki – stwierdził Wojciech Kobeszko.

KS Kutno - Olimpia Zambrów 4:2 (4:0).
Bramki: 1:0 Adrian Marcioch 14, 2:0 Adrian Kralkowski 23, 3:0 Adrian Marcioch 37, 4:0 Bartosz Bujalski 45 z karnego, 4:1 Kamil Zalewski 57 z karnego, 4:2 Kamil Zalewski 78.
Olimpia: Jakub Bieliński – Shun Shibata, Bartosz Ciborowski, Mateusz Maliszewski, Kamil Zalewski, Marcin Paczkowski, Mateusz Ostaszewski, Patryk Malinowski, Adam Radecki, Dawid Pietkiewicz, Paweł Tomkiewicz.

Legia II Warszawa - Jagiellonia II Białystok 1:1 (1:1).
Bramki: 0:1 Szymon Pankiewicz 5, 1:1 Szymon Włodarczyk 41.
Jagiellonia II: Damian Węglarz – Szymon Pankiewicz, Jan Majsterek, Gabor Żukowski, Krystian Maciejuk (83. Kamil Huczko), Bartosz Bayer, Mikołaj Nawrocki (43. Jakub Orpik), Oliwier Wojciechowski (83. Jakub Jarmołowicz), Szymon Sobczak, Krzysztof Toporkiewicz (63. Eryk Matus), Maciej Twarowski (63. Mikołaj Wasilewski).

KS Wasilków - Pelikan Łowicz 1:3 (0:0).
Bramki: 0:1 Piotr Piekarski 47 z karnego, 0:2 Krystian Białas 86, 1:2 Maciej Zieniewicz 87, 1:3 Krystian Białas 90.
KS Wasilków: Grzegorz Nowajczyk- Adam Butkiewicz , Bartosz Borowik (81. Paweł Gryka), Grzegorz Makal, Piotr Dąbrowski (81. Przemysław Panek), Mateusz Cichoński (60. Łukasz Rybakowski), Maciej Zieniewicz, Jakub Jakimiuk, Paweł Naliwajko, Michał Poduch (60. Dawid Śliwowski), Wojciech Nasuto (87. Jakub Kozłowski).

Unia Skierniewice - Ruch Wysokie Mazowieckie (mecz przełożony z powodu udziału drużyn w Pucharze Polski).

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani