Wojciech Wojtkielewicz
Wissa Szczuczyn i Jagiellonia II Bialystok doznały porażek w 30. kolejce III ligi.

Do 75 minuty graliśmy to co sobie zakładaliśmy - mówił na konferencji trener Wissy Szcuczyn Samuel Tomar. Jego podopieczni prowadzili z Mamrami Giżycko 1:0. Końcówka to prawdziwy horror i dwie stracone bramki, przy czym drugo w szóstej minucie doliczonego czasu gry. - Gramy na tyle, na ile mamy potencjał zawodników. Dziś z przebiegu meczu sprawiedliwszy byłby remis - dodał Tomar.

Przegrała także Jagiellonia II, która uległa na wyjeździe Lechii Tomaszów Mazowiecki 0:2

Mamry Giżycko - Wissa Szczuczyn 2:1 (0:1)
Bramki: Karol Buzun 58, 1:1 Adrian Ratajczyk 81, 2:1 Michał Świderski 90+6.
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Jagiellonia II Białystok 2:0 (1:0).
Bramki: 1:0 Patryk Czerech 1 (samobójcza), 2:0 Kamil Cyran 31.

Pozostałe wyniki 30. kolejki
Pelikan Łowicz - GKS Wikielec 1:1 (0:0). Bramki: 0:1 Hubert Otręba 58, 1:1 Jakub Pawlicki 68.
Broń Radom - Legionovia Legionowo 0:0
Pilica Białobrzegi - Unia Skierniewice 1:0 (0:0). Bramka: 1:0 Kacper Pankowski 49.
Legia II Warszawa - Polonia Warszawa 1:0 (1:0). Bramka: 1:0 Igor Strzałek 12.
Znicz Biała Piska - Błonianka Błonie 0:0
KS Kutno - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:1 (1:0). Bramki: 1:0 Krzysztof Cudowski 5, 2:0 Adrian Kralkowski 51, 2:1 Łukasz Sosnowski 57 zkarnego.
Sokół Aleksandrów Łódzki - Ursus Warszawa 0:2 (0:2). Bramki: 0:1 Michał Strzałkowski 16, 0:2 Michał Strzałkowski 44.
1. Legionovia Legionowo 29 67 61-28
2. Polonia Warszawa 28 60 58-20
3. Legia II Warszawa 28 48 61-38
4. Lechia Tomaszów Maz. 29 48 52-32
5. Świt Nowy Dwór Maz. 28 48 48-31
6. Błonianka Błonie 28 44 47-48
7. Unia Skierniewice 28 42 46-42
8. Ursus Warszawa 28 39 39-52