III liga. Jagiellonia II Białystok i Wissa Szczuczyn bez punktów

facebook/wissa szczuczyn
Dwie nasze drużyny w 19. kolejce spotkań poniosły porażki. Wissa Szczuczyn uległa w piątek Polonii Warszawa 0:2, a w niedzielę rezerwy Jagiellonii Białystok na własnym stadionie okazały się słabsze od GKS Wikielec przegrywając 0:1.

Wissa zagrała przy Konwiktorskiej na jubileusz 110-lecia Czarnych Koszul. Od początku gry przewaga była po stronie zespołu ze stolicy. Już w 11 minucie Łukasz Piątek zdobył prowadzenia dla gospodarzy. Wynik ust5alił w 51 minucie Jakub Wyszkowski.

Jagiellonia II Białystok - GKS Wikielec 0:1 (0:0).
Bramka: 0:1 Michał Jankowski 70 z karnego.

Polonia Warszawa - Wissa Szczuczyn 2:0 (1:0).
Bramki: 1:0 Łukasz Piątek 11, 2:0 Jakub Wyszkowski 51.

Pozostałe wyniki 19. kolejki:
Błonianka Błonie - Legionovia Legionowo 2:2 (0:0). Bramki: 0:1 Patryk Koziara 58, 1:1 Dawid Jarczak 60, 2:1 Dawid Jarczak 79 z karnego, 2:2 Piotr Sonnenberg 80.
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - ŁKS II Łódź 0:0.
Ursus Warszawa - Pelikan Łowicz 2:1 (0:1).
Bramki: 0:1 Piotr Białousko 6, 1:1 Patryk Kamiński 60 z karnego, 2:1 Paweł Tarnowski 68.
Sokół Aleksandrów Łódzki - Broń Radom 1:2 (1:1). Bramki: 1:0 Marcin Pękała 20, 1:1 Michał Kielak 45 z karnego, 1:2 Michał Wrześniewski 66.
KS Kutno - Mamry Giżycko 2:0 (0:0). Bramki: 1:0 Marcin Kacela 51, 2:0 Marcin Kacela 79.
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Pilica Białobrzegi 3:2 (2:1). Bramki: 0:1 Konrad Paterek 11, 1:1 Krystian Mroczek 15, 2:1 Artur Amroziński 31, 3:1 Miłosz Kapica 82, 3:2 Kamil Czarnecki 90.
Znicz Biała Piska - Legia II Warszawa 0:4 (0:2). Bramki: 0:1 Arkadiusz Ciach 20 z karnego, 0:2 Nikodem Niski 30, 0:3 Rui Gomes 55, 0:4 Dawid Dzięgielewski 89.

1. Legionovia Legionowo 18 38 35-20
2. Polonia Warszawa 18 35 34-17
3. Unia Skierniewice 18 35 33-21
4. Świt Nowy Dwór Maz. 18 34 31-18
5. Lechia Tomaszów Maz.18 32 38-22
6. Legia II Warszawa 18 30 39-23
7. KS Kutno 18 28 24-22
8. Ursus Warszawa 18 28 30-34