III liga. Były trzy karne, a dwa wykorzystane. Remis Jagiellonii II z Pelikanem

Wojciech Wojtkielewicz
Rezerwy Jagiellonii Białystok zremisowały z Pelikanem Łowicz 1:1. Oba gole padły po karnych, a była jeszcze i trzecia jedenastka.

W 6 minucie Tomasz Kolus zdobył dla gości bramkę po rzucie karnym. Wyrównał w 45 minucie, także z karnego Krzysztof Toporkiewicz. W meczu była jeszcze trzecia jedenastka. Bohaterem był Sławomir Abramowicz, który w 84 minucie wybronił strzał z 11 metrów Kolusa.

Jagiellonia II Białystok - Pelikan Łowicz 1:1 (1:1).
Bramki: 0:1 Tomsz Kolus 6 z karnego, 1:1 Krzysztof Toporkiewicz 45 z karnego.
Jagiellonia II: Abramowicz - Matus, Dyszy, Majsterek, Żukowski, Bitok, Orpik, Bayer, Wojciechowski, Toporkiewicz, Karpiński.

Pozostałe wyniki 17. kolejki
Unia Skierniewice - Legionovia Legionowo 1:0 (0:0). Bramka: Ogłoziński 75.
Polonia Warszawa - GKS Wikielec 3:0 (0:0).
Bramki: 1:0 Jarosz 50, 2:0 Kluska 53, 3:0 Kluska 60.
Błonianka Błonie - ŁKS II Łódź 2:1 (2:0). Bramki: 1:0 Szymczak 31, 2:0 Skowron 44, 2:1 Dynel 58
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Broń Radom 3:0 (1:0). Bramki: 1:0 Kamiński 41, 2:0 Długołęcki 62, 3:0 Kuźma 90.
Ursus Warszawa - Mamry Giżycko 2:1 (2:1).
Bramki: 1:0 Kamiński 8 z karnego, 1:1 Czarnecki 12 (samobójcza), 2:1 Pyrzyna 42.
Sokół Aleksandrów Łódzki - Pilica Białobrzegi 0:0
KS Kutno - Legia II Warszawa 3:3 (1:1).
Bramki: 0:1 Dzięgielewski 38, 1:1 Bujalski 45, 1:2 Nawotka 79, 1:3 Nawotka 84, 2:3 Kraśniewski 88 z karnego, 3:3 Białas 90.
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Znicz Biała Piska 5:0 (3:0).Bramki: 1:0 Amroziński 23, 2:0 Cyran 29, 3:0 Jakubczyk 33 z karnego, 4:0 Amroziński 38, 5:0 Amroziński 41.

1. Legionovia Legionowo 16 36 32-17
2. Unia Skierniewice 17 35 32-18
3. Polonia Warszawa 16 31 31-16
4. Świt Nowy Dwór Maz. 16 30 28-17
5. Legia II Warszawa 16 27 33-20
6. Lechia Tomaszów Maz. 16 26 32-18
7. KS Kutno 16 25 21-19
8. Broń Radom 16 22 18-23