W akcji siatkarze Bestios Białystok
W akcji siatkarze Bestios Białystok Wojciech Wojtkielewicz
Siatkarze Centrum Augustów odnieśli dwa zwycięstwa po pięciosetowych bojach z BAS Białystok i Trójką Międzyrzec. Także 3:2 wygrali siatkarze Bestiosu Białystok. Tylko łatwe zwycięstwo odniosły dziewczęta BAS Kombinat Budowlany.

W II ligach siatkarskich dobre mecze rozegrały zespoły z województwa podlaskiego. W zaległych, regionalnych derbach siatkarzy Centrum Augustów pokonał Bestios Białystok 3:2 wygrywając decydującego seta 15:13. Jeszcze większą wojnę nerwów sprawili swoim kibicom augustowianie w spotkaniu z Trójką Międzyrzec Podlaski. Ten mecz także zakończył się po pięciu setach. W tie-breaku Centrum pokonało rywali 16:14. Dwa pierwsze partie zakończyły się grą na przewagi.

Tylko łatwą przeprawę miały siatkarki BAS Kombinat Budowlany Białystok, które pokonały AZS AWF Biala-Podlaska 3:0. W trzecim secie białostoczanki rozbiły rywalki do 9! BAS ma do tej pory zaledwie siedem meczów rozegranych, gdy rywalki z II ligi mają za sobą już 10, 11 spotkań.

7. kolejka:
Centrum Augustów - Bestios Białystok 3:2 (25:21, 19:25, 22:25, 25:21, 15:13)

11. kolejka:
Centrum Augustów - Trójka Międzyrzec Podlaski 3:2 (26:28, 28:26, 25:20, 22:25, 16:14)
Sparta Grodzisk Mazowiecki - AZS UWM Olsztyn 3:0 (25:16, 25:15, 25:18)
Legia Warszawa - SMS PZPS II Spała 3:2 (21:25, 18:25, 25:11, 25:21, 17:15)
MOS Wola Warszawa - Camper Wyszków 3:1 (25:20, 25:11, 22:25, 25:23)
Bestios Białystok - Metro Warszawa 3:2 (27:25, 25:18, 32:34, 19:25, 15:13)

12. kolejka
BAS Kombinat Budowlany Białystok - AZS AWF Biała Podlaska 3:0 (25:21, 25:16, 25:9)
Ósemka Siedlce - Wojskowe Warszawa 3:0 (25:22, 25:20, 25:20)
Krótka Mysiadło - Nike Węgrów 1:3 (14:25, 17:25, 25:16, 21:25)
Legionovia Legionowo - AZS LSW Warszawa2:3 (25:19, 21:25, 21:25, 25:18, 17:19)
Chemik SMS Olsztyn - Sparta Warszawa 0:3 (18:25, 18:25, 23:25)

1. AZS AWF Warszawa 10 30 30:1
2. Nike Węgrów 11 23 26:14
3. ESPES Sparta Warszawa 11 20 26:20
4. AZS AWF Biała Podlaska 11 18 21:20