II liga siatkarzy. BAS Białystok wrócił na zwycięską ścieżkę i rozbił Huragan Wołomin (zdjęcia)

Białostoccy siatkarzy bez trudu poradzili sobie z Huraganem Wołomin
Białostoccy siatkarzy bez trudu poradzili sobie z Huraganem Wołomin Wojciech Wojtkielewicz
Podrażniony pierwszą w sezonie porażką BAS Białystok szybko wrócił na zwycięską ścieżkę. Lider II ligi siatkarzy nie miał najmniejszych problemów z pokonaniem 3:0 Huraganu Wołomin. Nie powiodło się Centrum Augustów, które przegrało w Warszawie z MOS Wolą 0:3.

Huragan w hali białostockiego lidera, podrażnionego wpadką 2:3 ze stołeczną Wolą, nie miał nic do powiedzenia i nie ugrał nawet seta.

- Po porażce w Warszawie zespół zareagował tak, jak tego oczekiwałem. Rozegraliśmy przyzwoity mecz, bez większych przestojów i wszystko przebiegało pod naszą kontrolą - ocenia trener BAS-u Krzysztof Andrzejewski. - Owszem, zdarzały się błędy i w drugim secie do 20 punktu rywale stawiali nam duży opór, ale generalnie jestem zadowolony - dodaje,

Niestety, wyjazdy pozostają zmorą augustowian. Centrum nie wywalczyło poza własną halą żadnego punktu i na pierwszą zdobycz będzie musiało czekać do rundy rewanżowej, bo MOS Wola nie pozwoliła odebrać sobie żadnej partii.

WYNIKI 10. KOLEJKI
BAS Białystok - Huragan Wołomin 3:0 (25:18, 25:22, 25:17).
MOS Wola Warszawa - Centrum Augustów3:0 (25:22, 25:23, 25:17).

Sparta Grodzisk Mazowiecki - Bzura Ozorków 3:0, Arka Tempo Chełm - KKS Kozienice 3:0, Camper Wyszków - Lotnik Łęczyca 3:0, Metro Warszawa - Trójka Międzyrzec Podlaski 3:2.

1. BAS BIAŁYSTOK 10 27 29:7

2. Arka Tempo Chełm 10 24 26:10
3. Metro Warszawa 10 20 26:16
4. MOS Wola Warszawa 10 19 21:17
5. Sparta Grodzisk Mazowiecki 10 19 22:15
6. Bzura Ozorków 10 15 19:19
7. KKS Kozienice 10 14 18:20
8. Camper Wyszków 10 12 18:22