II liga piłki ręcznej. Wygrana Szczypiorniaka i porażka SPR Nowe Piekuty

facebook/Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
W drugiej kolejce spotkań II ligi piłkarzy ręcznych Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka pokonał SMS ZPRP II Płock 29:24, a SPR Nowe Piekuty przegrało z Piotrkowianinem 30:35.

Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka w pierwszym meczu nowego sezonu II ligi pokonał na wyjeździe SMS ZPRP II Płock 29:24. Prawie połowę wszystkich bramek dla Szczypiorniaka - czternaście zdobył w tym meczu Mikita Baranau.

Niestety, na wyjeździe przegrał SPR Nowe Piekuty z MKS Piotrkowianin 30:35 (12:16). Do 13 minuty SPR prowadził jeszcze 6:5. Później jednak przewagę uzyskali gospodarze. Drużna z Nowych Piekut dzielnie walczyła w drugiej połowie, gdy w 36 minucie zbliżyła się na jedną bramkę 18:19. Końcówka meczu należała jednak do Piotrkowianina, który wygrał 35:30. Przypomnijmy, że tydzień temu SPR w pierwszym meczu nowego sezonu pokonał Agrykole Ochota 30:28.

SMS ZPRP II Płock - Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 24:29 (13:14)
Szczypiorniak: Przemysław Kiedysz, Łukasz Płoński 6, Mateusz Kosakowski, Adam Gawza, Patryk Tryzna, Mikita Baranau 14, Mateusz Siedlecki 3, Robert Maksimowicz, Sebastian Pers 6, Marcin Kniotek.

MKS Piotrkowianin - SPR Nowe Piekuty 35:30 (16:12).
SPR Nowe Piekuty: Patryk Niesterowicz, Kamil Nogal 2, Krystian Stawierej 2, Arkadiusz Gumieniak 2, Marcin Piekutowicz 6, Hubert Filipiuk 4, Michał Jaroszewicz 1, Mateusz Puchalski 7, Jakub Bartosiak 3, Wojciech Stec 3.