Zespół SPR Nowe Piekuty z kolejnym zwycięstwem
Zespół SPR Nowe Piekuty z kolejnym zwycięstwem Wojciech Wojtkielewicz
W 19. kolejce II ligi piłki ręcznej ponownie z naszych drużyn wygrał tylko zespół SPR Nowe Piekuty. Kolejne porażki odnotowały ekipy Szczypiorniaka Dąbrowa Białostocka i Bestiosa Białystok

Kolejny dobry mecz i kolejne zwycięstwo w II lidze piłki ręcznej w wykonaniu zawodników SPR Nowe Piekuty. W Pabianicach SPR pokonał rezerwy Pabiksu IMPACT Pabianice 40:28. Do 16 minuty meczu Pabiks wygrywał jeszcze 8:7 i to było ostatnie prowadzenie gospodarzy w tym spotkaniu. Po bramce Jakuba Bartosiaka i trzech trafieniach Marcina Piekutowskiego goście zdobyli przewagę trzech bramek 11:8. Pierwszą połowę SPR wygrał już 19:11, a cały mecz zakończył się ich pewnym zwycięstwem 40:28.

Bestios Białystok dzielnie walczył w Ostrołęce z Trójką w pierwszej połowie. Niestety w jej końcówce nastąpił przełom i gospodarze z wyniku 17:19 rzucając sześć bramek doprowadzili do 23:19.

Szczypiorniak z Dąbrowy Białostockiej uległ na wyjeździe wiceliderowi z Lublina AZS UMCS 25:34.

Pabiks IMPACT II Pabianice - SPR Nowe Piekuty 28:40 (11:19)
SPR Nowe Piekuty: S. Roszkowski - Gumieniak 3, Piekutowski 9, Stawierej 2, Pruszyński 4, R. Kostro 4, A. Kostro 8, Bartosiak 4, Porzeziński 6

Trójka Ostrołęka - Bestios Białystok 46:33 (23:19)
Bestios: Jackowski - Kalinowski 3, Zambrzycki 1, Szczepański 2, Kniotek 6, Jaskurzyński 3, Gawza 5, Puchalski 5, Barnau 6, Owczarczuk 2.

AZS UMCS Lublin - Szczypiorniak Dąbroiwa Białostocka 34:25 (19:12).

MKS Padwa II Zamość - UKPR Agrykola Ochota Warszawa 34:23

1. Trójka Ostrołęka 17 45 543:469
2. AZS UMCS Lublin 16 44 552:422