Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka facebook/szczypiorniak
W przedostatnim meczu II ligi piłki ręcznej mężczyzn Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka przegrał na wyjeździe z Włókniarzem Konstantynów Łódzki 28:30.

Piłkarze ręczni Szczypiorniaka Dąbrowa Białostocka w Konstantynowie Łódzkim rozegrali wyrównany mecz, ale na koniec lepszymi okazali się gospodarze. W pierwszej połowie długo drużyny grały akcje bramka za bramkę. Jednak przy wyniku 11:10 dla Włókniarza gospodarze zdobyli cztery bramki z rzędu wychodząc na prowadzenie 15:10, którego już do końca meczu nie oddali. W 39 minucie, po bramce Mateusza Jurgilewicza, Szczypiorniak przegrywał tylko 18:20. Włókniarz szybko zdołał odskoczyć i w 47 minucie było 26:20. Wtedy nastąpił jeszcze jeden zryw Szczypiorniaka i po bramce Michała Siemaszki drużyna z Dąbrowy Białostockiej znów przegrywała tylko dwoma bramkami 27:29. Niestety, było już zbyt mało czasu by dojść rywala, który zwyciężył 30:28.

Za tydzień, w sobotę, 17 kwietnia ostatni mecz sezonu, w którym Szczypiorniak podejmie Warszawiankę.

Włókniarz Konstantynów Łódzki - Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 30:28 (16:12).
Szczypiorniak: Kiedysz - Jurgilewicz 6, Lewkowicz 6, Siemaszko 5, Bruszewski 4, Dziemach 4, Płoński 3.
Bramki dla Włókniarza zdobyli: Stępień 12, Jencz 5, Anyżewski 3, Borsiak 3, Kubiak 3, Lux 3, Kruszyński 1.

1. Pabiks Pabianice 14 39 410:337
2. ROKiS Radzymin 14 29 388:363
3. Enea Orlęta Zwoleń 14 29 437:342
4. Warszawianka Warszawa 12 24 347:298
5. Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 13 17 381:375
6. Włókniarz Konstantynów Łódzki 12 12 287:327
7. SPR Nowe Piekuty 14 6 330:429
8. Padwa II Zamość 13 3 341:450