Wojciech Wojtkielewicz
W derbach regionu Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka pokonał SPR Nowe Piekuty 33:22 i jest liderem II ligi. W Białymstoku Bestios po zaciętym spotkaniu pokonał UKS MSMS Victoria Łódź 34;33

W Dąbrowie Białostockiej Szczypiorniak miał kłopoty z SPR Nowe Piekuty do 23 minuty, gdy wynik oscylował wokół remisu. Jednak w końcówce pierwszej połowy i na początku drugiej gospodarze uzyskali bardzo wyraźna przewagę wychodząc na prowadzenie w 34 minucie 17:12 ,po trafieniu Adama Lewkowicza. W 48 minucie było już 10 bramek różnicy na korzyść Szczypiorniaka - 26:16. Ostatecznie podopieczni trenerów Mirosława Tokajuka i Wojciecha Andrukiewicza wygrali 33:22. Na wyróżnienie zasługuje dobra gra w bramce Roberta Maksimowicza ze Szczypiorniaka.

W Białymstoku zaś było bardzo nerwowo do końca spotkania. Bestios podejmował UKS MSMS Victoria Łódź. W zasadzie cały mecz był bardzo wyrównany, ale lekką przewagę miał zespół gości. Gospodarze jednak nie pozwolili odskoczyć rywalom na większą różnicę bramkową. Victoria najwięcej prowadziła w 14 minucie wygrywając 13:8. Pierwsza połowa zakończyła się wygraną gości 21:18. Bestios doprowadził do wyrównania w 41 minucie, gdy zniwelował trzypunktowe prowadzenie gości z 23:26 do 26:26. Do końca meczu trwała już wymiana ciosów. Na dwie minuty przed końcem rzucił Mateusz Puchalski i Bestios wygrywał 33:32. Wyrównał Krystian Krajewski 33:33. W ostatniej minucie Karol Szczepański przesądził o wygranej Bestiosa 34:33.

Bestios Białystok - UKS MSMS Victoria Łódź 34:33 (18:21)
Bestios: Kudzinowski, Jackowski - Puchalski 11, Kalinowski 7, Szczepański 5, Gawza 5, Jaskurzyński 4, Kniotek 1, Łapiński 1, Chaściłowicz, Owczarczuk.

Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka - SPR Nowe Piekuty 33:22 (14:11)
Szczypiorniak: Maksimowicz, Kiedysz - Kowalczyk 7, Pers 6, Dziemiach 5, Konstańczuk 4, Bruszewski 2, Romotowski 2, Tryzna 2, Lewkowicz 2, Siemaszko 1, Prusko 1, Antonik 1, Płoński, Siedlecki, Zakrzewski.
SPR: A. Niemyjski, S. Roszkowski - Pruszyński 6, Broniek 3, Roszkowski 3, Gumieniak 2, Piekutowski 2, Porzeziński 2, Markowski 2, K. Niemyjski 1, Jabłoński 1, Brzozowski, Bartosiak.

Inne wyniki: AZS UMSC Lublin - MKS Padwa II Zamość 38:25, Trójka Ostrołęka - Pabiks IMPACT II Pabianice 34:24

1. Szczypiorniak 3 9 107:69
2. AZS UMCS Lublin 2 6 74:53
3. Trójka 2 6 65:53
4. Agrykola Ochota 2 5 47:42
5. Padwa II 2 3 61:64
6. SPR Nowe Piekuty 2 3 55:58
7. Bestios 3 3 87:102
8. Victoria 2 1 54:55