II liga piłki ręcznej. Kolejna pechowa porażka Szczypiorniaka Dąbrowa Białostocka

Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka facebook/szczypiorniak dąbrowa białostocka
Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka w zaległym spotkaniu II ligi przegrał w Łodzi z UKS MSMS Victorią 20:21. To już czwarta porażka w sezonie poniesiona przez Szczypiorniaka zaledwie jedną bramką.

Przez cały mecz trwała bardzo wyrównana walka. Wynik przez 60 minut oscylował wokół remisu i losy spotkania decydowały się do ostatniej sekundy. W 57 minucie, najskuteczniejszy zawodnik Szczypiorniaka, Paweł Kowalczyk zdobywając bramkę wyrównał wynik na 20:20. W ostatnich trzech minutach padła tylko jedna bramka. Niestety zdobyli ją gospodarze i Victoria pokonała Szczypiorniaka 21:20.

A już w piątek, Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka zagra wyjazdowy derbowy mecz z SPR Nowe Piekuty.

UKS MSMS Victoria Łódź - Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 21:20 (10:10)
Szczypiorniak: Kiedysz, Maksimowicz - Kosakowski 2, Dziemiach 4, Tryzna 1, Lewkowicz 1, Siedlecki 1, Pers 2, Kowalczyk 9.

1. AZS UMCS Lublin 10 27 338:262
2. Trójka Ostrołęka 11 27 331:293
3. AZS AWF Warszawa 11 26 325:299
4. Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 12 20 338:289
5. Agrykola Ochota Warszawa 12 18 305:292
6. Olimpia Biała Podlaska 11 17 302:303