II liga piłki ręcznej kobiet. Na początek porażki KPR Białystok i Dwójki Łomża

KPR Białystok przegrał w MKS Lublin 22:38
KPR Białystok przegrał w MKS Lublin 22:38 facebook/KPR Białystok
Nie była to udana inauguracja rozgrywek II ligi piłki ręcznej kobiet dla naszych zespołów. KPR Białystok i Dwójka Łomża poniosły porażki, ale w swoich meczach nie były faworytkami.

Mecz w Białymstoku KPR z MKS Lublin rozpoczął się od 0:5. W 16 minucie drużyna przyjezdna prowadziła już 10:2 i systematycznie powiększała różnicę bramkową. Białostoczanki znacznie lepiej zagrały w drugiej połowie, ale na odrobienia start nie było szans.

W Łomży kibice także obserwowali jednostronne widowisko. Dwójka uległa zespołowi AZS AWF II Warszawa 17:43. Zespół ze stolicy przyjechał tylko w ośmioosobowym składzie i nie miał problemów w pokonaniu Dwójki.

KPR Białystok - MKS Lublin 22:38 (7:21)
KPR: Kozłowska, Kowalko - Stypułkowska 5, A. Wasilewska 4, Gryko 4, Rutkowska 3, Ostrowska 2, Cierpicka 2, A. Wasilewska 1, Kosińska 1, Krzyżanowska, Sulima, Osmólska, Augustynowicz, Walenciej, Till.

Dwójka Łomża - AZS AWF II Warszawa 17:43 (11:22)
Dwójka: Trzcińska, Małachwiej - Rejka 9, Kruczkow 4, Moczarska 2, Kolanowska 1, Mikucka 1, Szymańska, Janus, Gawkowska, Krajewska, Mierzejewska, Wąsiewska, Wódkiewicz.

Inny wynik: UKS Varsovia II - Pabiks Impact Pabianice 46:30.