II liga piłki ręcznej. Druga wygrana Szczypiorniaka Dąbrowa Białostocka

Wojciech Wojtkielewicz
W drugim meczu nowego drugoligowego sezonu piłkarze ręczni Szczypiorniaka Dąbrowa Białostocka pokonali MKS Padwa Zamość 41:35

Mecz z MKS Padwą Zamość od początku układał się po myśli piłkarzy ręcznych Szczypiorniaka Dąbrowa Białostocka, którzy po 14 minutach prowadzili 10:6, a pierwszą połowę zakończyli zwycięstwem 19:14. W drugiej połowie utrzymywali swoją przewagę wygrywając 41:35.

W nadchodzący weekend Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka zagra na wyjeździe z Agrykolą Ochota Warszawa, a SPR Nowe Piekuty, który ostatnio pauzował, podejmie UKS Olimpię Biała Podlaska (mecz w sobotę o godz. 15).

Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka - MKS Padwa Zamość 41:35 (19:14)
Szczypiorniak: Kiedysz - Płoński 1, Antonik 2, Kosakowski 3, Ryszkiewicz 1, Gawza 2, Baranau 13, Siedlecki 2, Pers 10, Kowalczyk 7.