Piotr Lozowik
Koszykarze Tura Basket Bielsk Podlaski przez trzy kwarty toczyli wyrównany drugoligowy bój z ŁKS-em Łódź. Przegrali jednak ostatnie 10 minut i cały mecz 87:107. Żubry Chorten Białystok pauzowały.

Podopieczni trenera Piotra Bakuna w Łodzi przez trzy kwarty toczyli bardzo wyrównaną walkę z gospodarzami. W początkowej fazie sobotniego spotkania szczególnie dobrze usposobieni byli w rzutach za trzy punkty. Po pierwszej kwarcie Tur prowadził 30:26. W drugiej kwarcie już tak łatwo nie było. Łodzianie wzmocnili obronę, a także w ataku byli bardziej skuteczni od bielszczan. Po pierwszej połowie ŁKS prowadził już 53:48.

Trzecia kwarta była na remis 20:20. Tur wciąż utrzymywał kontakt punktowy. Niestety, ostatnie 10 minut to już przewaga łodzian, którzy wygrali walkę na deskach i zaczęli uzyskiwać przewagę punktową. Na nic zdały się już trójki w końcówce Jakuba Lewandowskiego i Jakuba Grigoruka. Tur przegrał 18 punktami 87:105.

ŁKS Coolpack Łódź - KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 105:87 (26:30, 27:18, 20:20, 32:19)
ŁKS: Norbert Kulon 22, Arkadiusz Świt 19, Bartłomiej Bartoszewicz 17, Bartosz Wróbel 17, Michał Mycko 13, Piotr Keller 7, Kacper Dominiak 7, Jakub Zapart 3, Karol Kołodziejczak.
Tur Basket: Mateusz Bębeniec 20, Jarosław Giżyński 14, Michał Szwedo 13, Jakub Lewandowski 11, Aaron Weres 9, Przemysław Zygmunciak 7, Przemysław Tradecki 5, Bartłomiej Wróblewski 3, Jakub Grigoruk 3, Patryk Milewski 2, Marcin Marczuk.

Legion Legionowo - TSK Roś Pisz 77:76
Isetia Erzurum - Energa Hutnik Koszykówka 76:85
AZS UJK Kielce - MKS Ochota Warszawa 84:69
MUKS Piaseczno - Sokół Grupa Avista Ostrów Maz. 60:116
UKS Trójka Żyrardów - Kolejarz Basket Radom 96:89