I liga. Wigry Suwałki wydostały się ze strefy spadkowej

ma
Mecz Chojniczanka Chojnice - Wigry Suwałki
Mecz Chojniczanka Chojnice - Wigry Suwałki Monika Smól
Wigry Suwałki wygrały 3:1 wyjazdowy mecz z Chojniczanką Chojnice i awansowały na bezpieczne miejsce w tabeli.

Wigry wyszły na prowadzenie już w czwartej minucie gdy gola zdobył Michał Ozga. Wynik 0:1 utrzymał się do przerwy, a w 69. minucie sędzia podyktował rzut karny dla Wigier za zagranie ręką w polu karnym. Jedenastki nie zmarnował Joel Huertas. Gdy w 81 minucie Michał Żebrakowski podwyższył na 3:0 było jasne, że trzy punkty pojadą do Suwałk. Rozmiary porażki zmniejszył w 83 minucie Mateusz Kuzimski.

Chojniczanka Chojnice - Wigry Suwałki 1:3 (0:1)
Bramki:
0:1 - Michał Ozga (4), 0:2 - Joel Huertas (70-karny), 0:3 - Michał Żebrakowski (82), 1:3 - Mateusz Kuzimski (83).

Chojniczanka: Andrzej Witan - Oskar Paprzycki (72. Aghwan Papikjan), Seweryn Michalski, Matic Žitko, Jan Mudra - Michał Sacharuk (61. Krystian Wachowiak), Michal Obročník, Bartosz Wolski, Toni Conejo (46. Janusz Surdykowski), Mateusz Kuzimski - Tomasz Mikołajczak.

Wigry: Dominik Kąkolewski - Michał Król, Arkadiusz Najemski, Michał Ozga, Konrad Matuszewski - Grzegorz Aftyka (79. Adrian Karankiewicz), Łukasz Sosnowski, Joel Huertas, Robert Bartczak, Cezary Sauczek (90. Szymon Łapiński) - Michał Żebrakowski (82. Kamil Sabiłło).