Hiszpania - Polska 6:0. To było wielkie lanie.

Reprezentacja Polski nie popisała się w meczu z Hiszpanią
Reprezentacja Polski nie popisała się w meczu z Hiszpanią fot. PZPN
Hiszpania pokonała Polskę 6:0 w towarzyskim meczu rozegranym na kilka dni przed inauguracją Mistrzostw Świata.

Polacy zaczęli spotkanie dobrze, grali jak równy z równym do 12 minuty. Wtedy stracili pierwszą bramkę. Drugą Hiszpanie strzelili dwie minuty później. Do przerwy Polacy przegrywali tylko 2:0. Później było już tylko gorzej.

W drugiej połowie ekipa z Półwyspu Iberyjskiego strzeliła nam kolejne cztery gole. Bramki padały w 51, 58, 76, 81 minucie. Bramek mogło paść więcej, ale Tomasz Kuszczak nie dopuścił do większych rozmiarów porażki.

Polacy również trafili raz do bramki Ikera Casilliasa, ale Sobiech był na spalonym.

Pełną relację z meczu znajdziesz w czwartkowym papierowym wydaniu Kuriera Porannego (spotkanie zakończyło się po zamknięciu wydania środowego).