Nasza Loteria

Halo, tu Netia 1055

(pio)
Do końca września wszyscy abonenci, którzy chcieli uzyskać połączenie zamiejscowe, mogli korzystać z usług Telekomunikacji Polskiej SA oraz z usług Niezależnego Operatora Międzystrefowego. Od 1 października do tych operatorów dołączyła firma Netia Telekom.

Jak podpisać umowę

Jak podpisać umowę

Netia nie wymaga od swoich abonentów żadnych dodatkowych opłat instalacyjnych i abonamentowych, ani zmiany posiadanych numerów telefonów. Każdy, kto zdecyduje się na usługi Netii musi podpisać z nią umowę. Związane jest to z tym, że firma nie będzie umieszczała na rachunkach TP SA rozliczeń swoich rozmów, a będzie wystawiała własne rachunki.
Każdy, kto zechce korzystać z usług międzymiastowych Netia 1055, powinien zadzwonić pod numer 0 801 102 803, pod którym konsultanci Netii udzielą szczegółowych informacji. Można je również uzyskać zyskać odwiedzając stronę internetową - www.netia1055.pl.

Z jej usług abonenci mogą skorzystać, wybierając prefiks 1055.
Prefiks, to czterocyfrowy kod, który każdy z operatorów świadczących usługi telekomunikacyjne otrzymał po to, aby można było łatwo zidentyfikować firmę, dzięki której uzyskaliśmy połączenie.
Zatem każdy abonent, aby uzyskać połączenie międzymiastowe, musi obowiązkowo wybrać któryś z trzech dostępnych prefiksów. Jeśli np. zechcemy zadzwonić do Łomży, to musimy wykręcić 0, po nim prefiks, 86, czyli numer kierunkowy i numer abonenta (sześć cyfr).
Ten nieco skomplikowany system połączeń opłaca się. Im więcej operatorów (czyli prefiksów) do wyboru na rynku telekomunikacyjnym, tym bardziej zróżnicowany i konkurencyjny cennik połączeń międzymiastowych.
- Na usługi międzymiastowe Netia 1055 składają się konkurencyjne taryfy i system rabatów, który będzie szczególnie atrakcyjny dla tych, którzy dużo i często korzystają z połączeń międzymiastowych - poinformował nas Mariusz Chmielewski, wiceprezes ds. sprzedaży Netia Telekom SA.
Na przykład 1 min. (w TP SA - jeden impuls) połączenia:
l z użyciem prefiksu 1033 (TP SA) kosztuje 40 gr netto,
l z użyciem prefiksu 1044 (NOM) - 38 gr netto,
l z prefiksem 1055 (Netia) - 35 gr netto.

od 16 lat
Wideo

Andrzej Duda spotkał się z przedsiębiorcami w Jasionce

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na poranny.pl Kurier Poranny