Grupa MoCarta wystąpi w Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku

ES

Wideo

Zobacz galerię (1 zdjęcie)
Już 11 października na scenie Opery i Filharmonii Podlaskiej przy ul. Odeskiej 1, po raz pierwszy w Białymstoku, ze swoim nowym programem: Wśród gwiazd, zagra kwartet smyczkowy- Grupa MoCarta! Grupa MoCarta wśród gwiazd to humor, elegancja i najlepsza muzyka. To rozrywka dla wszystkich pokoleń. Dla dorosłych, ich dzieci oraz dla tych, którzy z Fryderykiem Chopinem chodzili do szkoły.

Tym razem Bolek, Paweł, Michał i Filip otoczeni będą największymi gwiazdami muzyki. Jan Sebastian Bach opowie o początkach polifonii i o tym jak wynalazł nordic walking. Patron zespołu - Wolfgang Amadeusz wyjawi tajemnice, skąd czerpie pomysły dla Grupy MoCarta, a Antonio Vivaldi przyzna się dlaczego skomponował tylko Cztery Pory Roku. W koncercie znajdą się również: skrócona historia muzyki według Grupy MoCarta, wizyta w wiedeńskiej rozgłośni radiowej 1785 roku, oraz żart, który rozchmurzy Ludwiga van Beethovena. Ale tylko na chwilę...

Grupa MoCarta wśród gwiazd to wyrafinowanie, komizm, a przede wszystkim niezwykła muzyka. To rozrywka bez ograniczeń wiekowych. Dla dzieci poznających Chopina, dorosłych zasłuchujących się w Beethovenie i dla tych, którzy grali w piłkę z Jankiem Bachem.

BILETY DO NABYCIA:

godz. 18.00
kupbilecik.pl
biletyna.pl

godz. 20.30
kupbilecik.pl
biletyna.pl