Grała świętokrzyska klasa okręgowa. W weekend 27-28 kwietnia odbyła się 22. kolejka. Zobacz wyniki, relacje i tabelę

Damian Wiśniewski
Naprzód Jędrzejów ograł Orlicza Suchedniów
Naprzód Jędrzejów ograł Orlicza Suchedniów Marcin Słoka
W weekend 27-28. kwietnia zagrała świętokrzyska klasa okręgowa. Za nami 22. kolejka. Sprawdź wyniki, relacje i tabelę.

Grała świętokrzyska klasa okręgowa

Sobota
Gród Ćmińsk - Sparta Dwikozy 1:0 (0:0)
Bramka:
Mirosław Słoń 58.
Gród: Boroń - Borowski, Banaśkiewicz, Borowiecki (87. Szybalski), Zagdan, Boleń, Żak (75. Ziernik), Słoń (72. Grzegorski), Siarek, Ślusarczyk (87. Karliński), Ślusarczyk (79. Zapała).
Sparta: Kuszaj - Orłowski, Dubiel, Skubida (88. Guźla), Praga (75. Bartłomiej Lebida), Warzocha, Kubicki, Śpiewak (46. Janeczko), Maciej Lebida (55. Charszla), Bona (75. Surma), Kruk.

Partyzant Wodzisław - Partyzant Radoszyce 2:0 (1:0)
Bramki:
Dominik Szewczyk 25, Igor Ogonowski 75
Partyzant Wodzisław: Łyczek - Gardynik, Jabłoński, Korba, Tekiel (85. Burek), Koziara (77. Strasz), Jawor (55. Ogonowski), Maciejewski, Sputo, Bębenek, Szewczyk (65. Płatek).
Partyzant Radoszyce: Paweł Grzybek - Szczegielniak (40. Wereszka), Świercz, Dymek, Indrychowski, Kacprzyk (75. Szustak), Krawczyk, Kos, Baranek, Szustak (65. Łukasz Grzybek), Rafalski.

Victoria 2015 Skalbmierz - ŁKS Łagów 1:0 (1:0)
Bramka:
Bartosz Czarnecki 40.
Victoria: Kobyłka - Waligóra (78. Białczyk), Kukla, Czarnecki, Kura, Pietrzyk, Ochman, Wąsowicz, Wyjadłowski (28. Krawiec), Pająk, Przeniosło.
ŁKS: Wróblewski - Gadowski (55. Brożyna), Jeziorski, Malec, Blicharski, Górecki, Safian, Ostrowski, Sot , Góral, Maciejski (55, Uniat).

W 70. minucie spotkania bramkarz Victorii, Damian Kobyłka, obronił rzut karny wykonywany przez jednego z rywali.

- Mecz stał na bardzo fajnym poziomie z obu stron. Mecz walki, oba zespoły chciały grać w piłkę i rozgrywać akcję. Byliśmy konkretniejsi, a nasz bramkarz został bohaterem. Mimo tego, że w drugiej połowie się cofnęliśmy nieco głębiej, tp rywale nie stworzyli sobie wielu okazji. Zasłużyliśmy na wygraną - powiedział po spotkaniu trener Victorii, Dominik Frączkiewicz.