Górnik Łęczna - Jagiellonia Białystok 3:2

Mecz Górnik Łęczna - Jagiellonia Białystok zakończył się wynikiem 3:2
Mecz Górnik Łęczna - Jagiellonia Białystok zakończył się wynikiem 3:2 Archiwum
Jagiellonia Białystok przegrała mecz z Górnikiem Łęczna.

Jagiellonia wraca z Łęcznej po meczu z Górnikiem ze stratą trzech bramek

Pierwszą strzelił Jadze Bartosz Śpiączka w 29 minucie. Dziesięć minut później piłkę w siatce bramki Jagiellonii ulokował Grzegorz Piesio. Trzy minuty później kontaktową bramkę w pięknym stylu zdobył Przemysław Frankowski.

Jaga do przerwy przegrywała 1:2.

Po przerwie Piotr Grzelczak w 52 minucie spotkania zdobył wyrównującą bramkę. Niestety, już w 66 minucie spotkania Grzegorz Bonin strzałem z około 18 metrów pokonał Drągowskiego i ustalił wynik spotkania na 3:2 dla Górnika Łęczna.

Więcej o meczu przeczytasz w poniedziałkowym papierowym wydaniu Kuriera Porannego.