MKTG SR - pasek na kartach artykułów

„Giganci Biznesu Polska Press”. Kategoria „Wsparcie dla Biznesu”

Giganci Biznesu Polska Press
Wsparcie dla biznesu to wyróżnienie, które można otrzymać za stworzenie otoczenia biznesowego opartego na współpracy i wsparciu, poprzez zestaw uzupełniających się usług, ułatwiających przedsiębiorcom, w tym MŚP, funkcjonowanie na trudnym, zmieniającym się rynku.

Innowacje i wsparcie

Wsparcie dla biznesu to wyróżnienie, które można otrzymać za stworzenie otoczenia biznesowego opartego na współpracy i wsparciu, poprzez zestaw uzupełniających się usług, ułatwiających przedsiębiorcom, w tym MŚP, funkcjonowanie na trudnym, zmieniającym się rynku. Tu nominacje to podmioty aktywnie działające w otoczeniu biznesu. Sieć Badawcza Łukasiewicz, realizacja projektów badawczych oraz komercjalizacja wyników prac. Wysoko specjalistyczna wiedza ekspercka w sferach związanych z nowoczesnymi technologiami, dzięki której polskie jednostki badawcze stają się międzynarodowymi liderami, a współpracujące z nimi firmy szybciej i efektywniej zyskują finansowanie i wdrażają nowe technologie.

Rzecznik MŚP zapewnia wsparcie w sprawach indywidualnych przedsiębiorców w zakresie praktyki stosowania prawa. Jego zadaniem jest też opiniowanie projektów aktów prawnych dotyczących interesów mikro, małych i średnich przedsiębiorców, pomoc w mediacjach między przedsiębiorcami a administracją.

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna została najlepszą strefą ekonomiczną w Polsce w 2022 r., udzielając wsparcia 78 projektom inwestycyjnym o łącznej wartości przekraczającej 2,7 mld zł. PSSE stawia na mariaż nauki i nowych technologii z biznesem, nie tylko w branży morskiej.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

NBP nowy do 14.07

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: „Giganci Biznesu Polska Press”. Kategoria „Wsparcie dla Biznesu” - Strefa Biznesu

Wróć na poranny.pl Kurier Poranny