Gierłachowscy-Brukarstwo - firma rodzinna z branży usług brukarskich oraz prac ziemnych

Artykuł sponsorowany Gierłachowscy-Brukarstwo
Gierłachowscy-Brukarstwo to firma rodzinna z branży usług brukarskich oraz prac ziemnych. Zbudowana od podstaw przez Łukasza Gierłachowskiego. Jej początki to rok 2017. Firma z roku na rok robi ogromne postępy. Nowe maszyny oraz większa ilość pracowników rozszerza horyzonty, co za tym idzie zwiększamy co roku ilość wykonanych prac.

Jesteśmy świadomi nieustannego rozwoju w branży budowlanej, nowych tendencji estetycznych, możliwości jakie daje rozwój technologii i przemysłu. Łączymy zatem nasze doświadczenie i jednocześnie patrzymy w przyszłość dzięki czemu służymy doradztwem w dziedzinie wyboru materiałów budowlanych oraz najlepszych rozwiązań technicznych i ekonomicznych.

Nasz zespół to doświadczeni profesjonaliści. Realizacje wykonujemy w założonych terminach, zawsze z zachowaniem najwyższych standardów technicznych, dokładnością, rzetelnością oraz troską o wygodę i bezpieczeństwo przyszłego użytkownika. Dowodem wysokiej jakości oferowanych usług są liczne instytucje publiczne i firmy, które obdarzyły nas zaufaniem.

strony internetowe : https://www.facebook.com/gierlachowscybrukarstwo oraz www.gierlachowscy.pl

Dodaj ogłoszenie