Małgorzata Fiebig wykonała popularne utwory "Wake Me Up", "Without You" i "Hey Brother". Gdańszczanka zagrała te utwory w kościele Sint-Stevenschurch, w holenderskiej miejscowości Nijmegen.

"Płaczę, gdy słucham tych dzwonów", "Zadziwiające, jak dobrze to brzmi", "To jest najlepszy muzyczny hołd, jaki słyszałem", "Przepiękne wykonanie" – to tylko niektóre komentarze internautów pod filmikiem.

To nie pierwsze muzyczne pożegnanie w wykonaniu zdolnej gdańszczanki. Po śmierci Davida Bowie, w 2016 roku, wykonała na carillonach jego utwór "Space Oddity". Nagranie szybko stało się hitem internetu.

Małgorzata Fiebig jest absolwentką Akademii Muzycznej w Gdańsku na Wydziale Instrumentalnym i Wydziale Dyrygentury Chóralnej. Przez jakiś czas była miejską carillonistką w Gdańsku. Obecnie pracuje w Holandii.

Przypomnijmy, że Avicii został znaleziony martwy w stolicy Omanu Muscat 20 kwietnia.

Wielu fanów z Pomorza miało okazję zobaczyć go na żywo, ponieważ Avicii wystąpił w Gdańsku w ramach Music Power Explosion na Stadionie Energa Gdańsk w lipcu 2016 roku. Zaraz potem zrezygnował z występów na żywo, tłumacząc to problemami ze zdrowiem.

POLECAMY NA DZIENNIKBALTYCKI.PL: