Futsal > MOKS Słoneczny Stok Białystok przegrał z TPH Polkowice 4:7

"Słoneczni" (czerwone stroje) mieli znaczne problemy ze sforsowaniem obrony rywali Fot. Archiwum
Futsaliści pierwszoligowego MOKS Słoneczny Stok Białystok przegrali z trzecim w tabeli TPH Polkowice 4:7.

- Mimo porażki, to był bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu - mówi Konrad Lewończuk, trener MOKS. - Mieliśmy przewagę, a rywale zdobywali bramki po kontrach - dodaje.

"Słoneczni" stracili w pierwszej fazie meczu dwa gole i od początku musieli gonić rywali. Do przerwy "złapali kontakt" i po golach Mariusza Malinowskiego i Edwarda Gryszkiewicza przegrywali tylko 2:3.

- Gdybysmy strzelili kilkanaście sekund przed końcem z rzutu wolnego i doprowadzili do remisu, to tego spotkania nie zakończylibyśmy porażką - tłumaczy opiekun MOKS.

Niestety, rywale po przerwie nie dali sobie odebrać zwycięstwa i pewnie wygrali 7:4.

Wyniki 15. kolejki
MOKS Słoneczny Stok Białystok - TPH Polkowice 4:7 (2:3). Bramki dla MOKS: Malinowski, Gryszkiewicz, Andzielewicz, Gołdowski.
MOKS: Gieniusz - Tchórznicki, Ostaszewski, Gryszkiewicz, Andzielewicz, Citko, Muczyński, Pieczywek, Gołdowski, Szczawiński, Malinowski, Okuła.

Stollar Suwałki - Tacho Toruń 2:6 (1:2). Bramki dla Stollaru: Cwaliński, Czereszewski.
Stollar: Jarząbski (Piaścik) - Cwaliński, Czereszewski, Gwaj, Makowski, Lewandowski, Wiszowaty, Łuckiewicz.

Marwit Zławieś Wielka - AZS UW Warszawa 5:1, Copacabana Gdańsk - KS 1920 Mosina 8:3, Kanglida Gorzów Wlkp. - Polonia Szczecin 0:5 (walkower).

Program 16. kolejki
21-22 lutego: AZS UW - Gniezno, Polonia - Stollar, Polkowice - Marwit, Tacho - Copacabana.
Mecz: KS Mosina - Kanglida - nie zostanie rozegrany. Pauzuje: MOKS. n