Futsal. MOKS Słoneczny Stok Białystok przegrał na wyjeździe

Adam Muśko
Adam Muśko
Futsaliści MOKS Białystok w tym sezonie trzy razy wygrali, cztery przegrali i zaliczyli dwa remisy. Wojciech Wojtkielewicz
Drużyna MOKS Słoneczny Stok Białystok przegrała 2:4 wyjazdowy mecz z Futsalem Leszno. To trzecia z rzędu porażka białostockiej ekipy.

W Lesznie zawodnicy MOKS mogli rywalizować między innymi z kolegami ze wspólnej gry w białostockim klubie. W drużynie gospodarzy zagrali Vitalij Lisniczenko i Mateusz Lisowski, którzy w poprzednich sezonach byli ważnymi zawodnikami MOKS. I właśnie Lisowski zdobył w pierwszej połowie jedną z bramek dla gospodarzy. Jego partnerzy przed przerwą dołożyli jeszcze dwa trafienia i MOKS przegrywał 0:3. W drugiej połowie gospodarze zdobyli jeszcze jedną bramkę. Natomiast białostoczanie w końcówce meczu odpowiedzieli dwoma golami Piotra Skiepko i skończyło się 4:2.

Po trzeciej porażce z rzędu MOKS spadł na ósme miejsce w tabeli. W sobotę zagra u siebie z FC Toruń.

Bądź na bieżąco. POLUB NAS na Facebooku:

Gazeta Współczesna

Futsal Leszno - MOKS Słoneczny Stok Białystok 4:2 (3:0)
Bramki:
1:0 - Kacper Konopacki (12), 2:0 - Mateusz Lisowski (15), 3:0 - Michał Bartnicki (19), 4:0 Kacper Konopacki (29), 4:1 - Piotr Skiepko (36), 4:2 - Piotr Skiepko (39).
MOKS: Jendruczek, Święciński - Citko, Kożuszkiewicz, Bondziul, Mateusz Łabieniec, Osypiuk, Skiepko, Aleksandrowicz, Michał Łabieniec, Prolejko.